1 Nisan 2019 Pazartesi

2 Nisan 2019 Salı Günlük Burç YorumlarıKoç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç 02 Nisan 2019 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.KOÇ BURCU: Güne başladığınızda Ay Kova burcunda hareket ediyor. Sabah saatleri şansınız açık olabilir. Sonrasında Ay 06:01-17:47 arası boşluğa giriyor. 17:47 itibariyle Ay’ın Balık burcuna geçmesi sağlığınıza önem göstermeniz gereken bir akşamda olduğunuzu gösteriyor. Ay-Mars sert açısının etkili olduğu akşam vakitlerinde hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak stresli koşullar altında olabilirsiniz. Geçmişteki olaylara takılmanız kendi içinizde de çatışma yaşamanıza neden olabilir.

Sevgili Koç; güne keyifli bir başlangıç yapabilir, gündemi takip edebilir, görüşlerini ifade edebilirsin. Ancak akşama doğru enerjin iyice düşebilir, duydukların ya da istemeden sarf ettiğin sözler gerilime yol açabilir. Yolculuklarda ya da yakın çevre ilişkilerinde seni yoran ve yıpratan olaylar yaşanabilir.BOĞA BURCU: Haftanın ilk günlerinde kendinizi ifade etme biçiminiz ve iletişimleriniz oldukça önemli olabilir. Kariyerde size muhalefet eden bazı sorunları ortadan kaldıracak gücünüz olmasa dahi iletişimdeki kıvrak zekânız ve sağlam duruşunuzla birçok sorunun üstesinden gelebileceksiniz. Siz daha çok kendinizi işinizle gösteren ve o yönde takdir edilen kişilersiniz. Fakat bazen sizi çekemeyen ve sizin başarılı olmanızı hazmedemeyen kişiler, sizi saf dışı bırakmak ve yaptığınız işleri engellemek isteyebilirler. Sizlere tavsiyem yılmadan kararlı adımlarla işinizde ilerlemeniz ve sizi alt etmek isteyenlere başarılarınızla karşılık vermeniz olacaktır. Özel hayatınızda ise bazı kararları almadan önce etraflıca, enine boyuna düşünmeniz ve kendinizi olumsuz etkilerden arındırarak karar vermeniz gereklidir. Bu objektif bir yaklaşım edinmek için gereklidir.Sevgili Boğa; sabah saatlerinde üstünde çalıştığın anlaşmaları başarıyla sonuçlandırabilir ya da görüşmelerden olumlu geri dönüşler alabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde geleceğe dair hayallerini gerçekleştirmek için daha fazla yolun olduğunu fark edebilir, kazandığından daha fazla harcadığını düşünebilirsin.İKİZLER BURCU: Fikir çatışmalarına dayalı yanlış anlaşılmalar olabilir. Sürekli karşıt fikir önermeden önce anlatılanı anlamak önemli. Gün oldukça yoğun ve hareketli geçecektir. Proje hazırlıkları, seyahat planları için beklemek faydalı olur. Sevgili İkizler; danıştığın kişilerden aldığın fikirler ufkunun genişlemesini ve farkındalık yaşamanı sağlayabilir, yakın ilişkilerin seni girişimlerinle ilgili destekleyebilir. Akşam saatlerinde hedeflerin ve isteklerin arasında belirsizlik yaşayabilir, sosyal hayatında kararsızlığın getirdiği gerilimi yaşayabilirsin.

Ay’ın gün boyunca Kova burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Pozitif bir günde olacaksınız. Bu güzel enerjiye Ay-Güneş arasındaki uyumlu açıda destek olduğunda beklediğiniz haberler, gelişmeler varsa size ulaşabilir. Eğitim hayatınıza vakit ayırabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Yakın çevre iletişimlerinizin aktifleşerek düşündüğünüz bazı konuları dostlarınızla paylaşmak isteyeceğiniz nitelikli bir gün. Önceliğiniz eğitim ve seyahatlerinizle ilgili olabilir. Sevgili Yengeç; güne başlarken son derece kararlı ve iyimser enerjilerle dolu olabilir, çalışmalarını sonuçlandırmak, bütçeni denkleştirmek için girişimlerine hız verebilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde hassasiyetin artabilir, görüşlerinden şüpheye düşmene neden olan olaylar yaşayabilirsin.

Tüm gün Ay Kova burcunda hareketini sürdürüyor. Bugün finansal konularınıza ağırlık verebilirsiniz. Ay ve Güneş arasındaki olumlu etki de borçlarınız, kredileriniz konusunda size pozitif destek verecektir. Eşinizden de bu konuda yardım görebilirsiniz.ASLAN BURCU: Gün boyu ani tartışmalar, son sözü söyleme ihtiyacı gerginliklere yol açabilir. Nezaket ve dengeyi korumak önemli. Akşam üstü harcamalar konusunda tedbirli davranın, içe dönme ve yalnız kalma ihtiyacınız yoğun olabilir.

Haftaya çalışma ortamınıza ve iş ilişkilerinizle ilgili konulara gündelik rutinlerinizi değerlendirirken başlıyor olabilirsiniz. Bu aralar canınızı sıkan, size monoton gelen her şeyden ve herkesten kaçmak isteyebilir, aynı ormanın kralı gibi baş köşeye oturup bütün yaşananları geri plandan izlemek isteyebilirsiniz. Ev ve aile yaşamınızla ilgili ilgilenmeniz gereken rutin konular sizleri baskılıyor, içinizi daraltıyor olabilir. Aniden ortaya çıkacak olan program değişiklikleri ile üzerinize ekstra bir iş yükü binmiş gibi hissedebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren birebir ilişkilerde daha aktif bir rol üstlenmeniz gerekebilir. Partneriniz ve ortağınızın talepleri doğrultusunda bazı konuları yeniden gözden geçirebilir, yolunda gitmeyen şeylere başka çareler arayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin iyi ya da kötü yönlerini analiz etmeli, birdenbire önyargılı davranmamalısınız. Davranışın altında yatan güçlü sebepleri bulmaya çalışmanız daha aydınlatıcı olacaktır. İş yaşamınızda da kazançlı ve başarılı çıkacağınız etkiler devrede.

BAŞAK BURCU: Sevgili Başak; çok çalışıp yorulmana rağmen emeklerinin karşılığını almanın keyfini yaşayabilirsin. Aldığın bireysel kararların yakınların tarafından desteklenmesi de sana ayrıca güç verebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla kontrolü kaybettiğini düşünerek, rekabete girebilirsin.

Ay tüm gün boyunca Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay’ın gün içerisinde Güneş ile yaptığı olumlu açı sayesinde mevcut rahatsızlığınız varsa iyiye gittiğini görebilirsiniz. Biraz daha düşük enerjinin üstünüzden gittiğini göreceksiniz.TERAZİ BURCU: Yaşamınızda gizli kalmış bazı konular bugün dikkatinizi daha fazla çekebilir. Geçmişte yaşadığınız olay ve durumlara karşı daha detaycı davranıp sorunları çözmek isteyeceğiniz bir gündesiniz.

Haftanın ilk günleri aileniz ve evinizle ilgili yüzleşeceğiniz bazı sorumluluklar hayatınızı etkileyebilecek noktaya kadar gelebilir. Ev alım, satımı gayrimenkuller üzerine bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizi yenilemek ve tamir, bakım gibi konularda yolunda gitmeyen ya da planlarınızı bozan bazı sorunlar oluşabilir.

İlişkiniz varsa haftanın ilk günleri bazı pozitif düzelmeler yakalayabilirsiniz. Aşkta nihayetinde kurmuş olduğunuz bağlarda özgürlük sorunlarını artık çözüyor olacaksınız. Hafta ortasından itibaren daha akıcı ve olumlu gelişmeler yaşayacak adeta üzerinizde size ağırlık yapan sorumluluklarınızdan kurtulacaksınız. Evli olan teraziler için çocuk yapma artık daha cazip hale gelebilir. Ne olursa olsun ama şunu bilin ki aşkta ve ilişkilerde kadersel etkiler devrede. Bitişler ve başlangıçlar yaşama ihtimaliniz çok yüksektir. Hafta sonuna doğru sağlığınıza biraz daha dikkat etmeli, yorgunluğunuzu üzerinizden atmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde bu tükenmiş enerjinizle bir şey yapmanız mümkün olmayacaktır.

AKREP BURCU: Finansal konularda hassasiyetler olabilir. Önemli işleri gözden geçirip yavaş ilerleyin. Kıskançlıkla gelişen şüpheci davranışlarınız gün boyu gerginlik, huzursuzluk yaratabilir. Akşamüstü huzur arayışınız melankolik duygularla karışabilir.

Sevgili Akrep; birkaç gündür ev, aile ve iş arasında gidip gelmiş kendine fazla zaman ayıramamış olabilirsin. Sabah saatlerini internet alışverişine ayırabilir, kendine küçük keyif alanları yaratabilirsin. Günün kalanında ise romantik ve hayalci olabilir, sevdiklerine karşı aşırı hassasiyet ve duyarlılık gösterebilirsin.YAY BURCU: Kariyerinizle ilgili değişken koşulları kafanızda evirip çevireceğiniz ve uygun çözümler üretmek isteyeceğiniz bir gün. Bazı konularda ise objektif olmayıp kendinizi kandırma ve gerçeklerden kaçma eğiliminde olabilirsiniz.

Sevgili Yay; güne biraz da ben demiştim diyerek başlayabilir, çevrendekilerle fikir ve bilgi alışverişlerine girebilirsin. Aslında küçük bir yolculuğa ihtiyacın olduğunu düşünerek araştırma içine girebilirsin. Fakat akşam saatlerinde ailene daha fazla zaman ayırman gerekebilir, karşındakilerin uzlaşmaz ve rekabetçi tavrı olayların akışını kontrol etmeni zorlaştırabilir.

OĞLAK BURCU: Bugün sosyal iletişiminizde agresyon ve ikilemde kalacak sözler söylememeniz de ve özellikle taraflı olmamanız da fayda vardır. Acele hareket etmemeli ve hızlı kararlar vermemelisiniz.

Haftanın ilk günlerinden itibaren kendinizi ve hayatınızı istediğiniz gibi yönlendiremiyor oluşunuzun nedenini karşı tarafa yükleyebilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerde ise kıskançlık ve baskı sorunlarından dolayı sıkıntılar yaşayabilir ve gerçekleri biraz daha net görerek ilişkinizde mesafe koymak isteyebilirsiniz. Hiç kimse yaşam özgürlüğünün kısıtlanmasını ve üzerinde baskı kurulmasını hoş karşılamaz. Seyahatleriniz ya da iş planlarınız oldukça pozitif yönde ilerleyecektir. Ailevi konularda finansal sorunlardan kaynaklı problemlerle ilgilenmeniz gerekebilir ve geçmişten getirip hâlâ bir çözüm bulamadığınız sorunlara artık bir son vermek isteyebilirsiniz. Bu hafta özellikle Çarşamba gününden sonra yazışmalarınıza veya sözleşmelerinize dikkat etmelisiniz. Yapacağınız yeni iş birlikleri sizlerin yüzünü güldürürken aynı zamanda bazı iş yorgunlukları da getirebilir. Yepyeni bir aşk bu hafta kapınızı çalıyor olabilir. Hazır olun.KOVA BURCU: Sevgili Kova; Ay hâlâ burcunda hareket ederken kendini çok rahat ifade edebilir, toplumsal konular ve hedeflerine dair düşüncelerini yüksek sesle dile getirebilirsin. Akşam saatlerinde enerjin düşebilir, mali konulardaki endişen ve huzursuzluğun artabilir, harcamalarında kontrolü ele alamayabilirsin.

Gün boyu planlarda geçici aksamalar yaşanabilir. Sürekli karşıt fikirlerle değer çatışması yaratmaktan kaçınmak önemli. Önemli planları gözden geçirip ilerleyin. Akşamüstü harcamalara dikkat edin.

BALIK BURCU: Haftaya sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayarak başlayabilirsiniz. Dostlarınızın sizleri anlamadığını düşündüğünüz bazı konularda artık objektif olarak olaylara bakmayı öğrenecek ve neyin ne olduğunu daha iyi anlayabileceksiniz. Bu hafta kendinizi ve yaşamınızı sorgulayabilir, hayata dair amaçlarınızı ve ideallerinizi gerçekleştirmek adına yeni düşünce kalıplarını benimsemek isteyebilirsiniz. Bu noktada yaşama biraz ara vererek seyahat planları yapmanız ve yolculuk esnasında uzun uzun düşünmeniz, doğru kararlar almanız adına gayet iyi olacaktır. Finansal anlamdaki eksikliklerinizi dönüştürmek adına bazı mücadeleler vermek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru alacağınız güzel haberler geleceğinize yönelik sizleri cesaretlendirebilir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder