13 Nisan 2019 Cumartesi

14 Nisan 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları


Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç 14 Nisan 2019 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.KOÇ BURCU: Özgürlüğünüzü yansıtamadığınız işlerden çok çabuk sıkıldığınız için daha hareketli ve eylemsel bir yaşam istediğiniz kesin. Bugün, bazı yeni tekliflerle karşı karşıya gelecek ve bazı ayrıntıları düşünmek zorunda kalacaksınız. Enerjinizin üstüne çıkacak bir performans sizden beklenebilir. Karar vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Ve kararlarınızı doğru vermek istiyorsanız mantığınıza göre hareket etmeniz gerekiyor.BOĞA BURCU: Eskiler tebdil-i mekanda hayır vardır derler. Aslında tam da sizin için söylenmiş bu söz.İş yerinizdeki sizi bunaltan ortamdan çıkmak size iyi gelebilir. İş hayatınızda da aşk hayatınızda da bitenlerin ardından bakmayı bir yana bırakın. Yepyeni bir hayat sizn önünüzde duruyor. Aileniz de yanınızda, kaygılarınız yersiz yani. Birikimleriniz sizi uzun süre götürebilir.İKİZLER BURCU: Hayatı olduğu gibi yaşamayı seviyorsunuz. Hesaplar hiç size göre değil. Ancak sorumluluklarınızı bir yana bırakamazsınız. Sevdikleriniz sizinle zaman geçirebilmek için fırsat kolluyor. Üstelik işinizdeki yeni çalışmalar sizin ve işinizin geleceği için önemli. Yeni bir proje için hazırlıklı olmalısınız. Romatizmaya dikkat, bu aralar sizi üzebilir.

YENGEÇ BURCU: Bir süredir iyi gitmeyen işlerinizin yoluna girmesi an meselesi. Bu konuda tecrübelerinize güvenin ancak gelecek yardım tekliflerini reddetmek hiç de akıllıca değil. İşler yoluna girene dek kemer sıkmaya devam etmelisiniz. Aşk hayatınızdaki durağanlık sona eriyor. Gelecek yeni teklifler sizi heyecanlandıracak. Karar için kendinize zaman tanıyın.ASLAN BURCU: Bugün duygularınızı yoğun yaşadığınız sezgili bir gününüzdesiniz. İş hayatınızla ilgili her ne kadar karışık bir dönemde olduğunuzu düşünseniz de, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde gelişmeler yaşayacak ve işlerle ilgili doğru kararlar vermeye başlayacaksınız. Arkadaşlarınızın sizin hayatınızdaki etkisi çok büyük. Aşk yaşamınızdaki kırgınlıkları da bir yana bırakmanın zamanı geldi artık. Sakin ve geniş bakış açınızla sevdiğinizi etkiniz altına alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU: Yardımseverliğiniz herkesin takdirini topluyor ancak önümüzdeki günlerde maddi açıdan bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza şimdiden dikkat etseniz iyi olur. Bugün dikkatiniz dağınık küçük kazalar yaşabilirsiniz. Günün sonunda sizi bekleyen sürpriz tüm yorgunluğunuzu alacak. Ancak mesafeli tavrınız partnerinizi kaygılandırıyor, bilesiniz.TERAZİ BURCU: Güçlü bir karakteriniz var ancak kafanız çok karışık. Neyi nasıl yapmanız gerektiğine bir türlü karar veremiyorsunuz. Ama artık ayak diremeniz size zarar verebilir. Biten bir ilişki size en fazla zarar verebilir çünkü. Bugünlerde sizi destekleyen arkadaşlarınızdan güç alacaksınız. Bu destekle de işlerinizde ciddi bir olumlu artış yaşamaya başlayacaksınız ve başarı bu ara sizin kendinizi çok iyi hissetmenize sebep olacak.

AKREP BURCU: Sakin tavırlarınız herkese güven veriyor. İşyerinizdeki yükselmeniz de bundan kaynaklı olabilir. Ancak size karşı herkesin samimi olduğunu söylemek imkansız. Arkanızdan kuyu kazanlara dikkat. Normal zamanlarda yalnızlığı sevmenize rağmen bugün kalabalık bir oluşumun içinde olma isteğiniz sizi çok mutlu edecektir. Parasal konular sorun olmaya devam ediyor.YAY BURCU: Son günlerde çevrenizdeki kimi insanlar güveninizi suistimal edebilir. Siz sezgileri güçlü birisiniz. Kime güveneceğiniz konusunda sezgilerinize güvenebilir bugünleri en az zararla atlatabilirsiniz. Unutmayın sevdikleriniz sizi hiçbir zaman terketmedi. Fazlasına ihtiyacınız yok. Maddi açıdan kaygılarınız yersiz. Sizi sıkıntıya sokacak her hangi bir durum yok.

OĞLAK BURCU: Bugün kendinize zaman ayırın, sanatsal etkinlikler için arkadaşlarınız bir süredir sizi de aralarında görmek istiyordu. Bu işyerindeki ilişkilerin de gelişmesine katkı sağlayacaktır. Partnerinizin davranışları sizi kaygılandırıyor. Kafanızda bir dizi soru. Ama cevaplar için kendi kendinizi yemenizin lüzumu yok. Olacakları ertelemeniz fayda getirmeyecek. Doğruları öğrenmek için onu karşınıza alın.KOVA BURCU: Partnerinizle alacağınız kararlar ve fikir alışverişleri size çok iyi gelecek. İşle ilgili sorun yaşasanız da bu fikir birlikteliği ile daha iyileşme yolunda gidebilirsiniz. Bugünlerde beklediğiniz para gelmeyebilir. Ödemelerinizde aksama yaşamamak için dikkatli olmanızda fayda var. Sağlığınızla ilgili kontrolleri bir süredir aksatıyorsunuz. Bugün buna zaman ayırabilirsiniz.

BALIK BURCU: Özel hayatınızın işe yansımasına izin vermemelisiniz. Bir süre kendinize zaman ayırıp hızla toparlanmalısınız. Çünkü tehlike çanları çalmaya başladı. Atacağınız doğru adımlara göre hem size destek veren eşiniz hem de iş yeriniz tarafından takdir görebilirsiniz. Yeter ki enerjinizi yeniden hayata geçirin.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder