2 Mart 2019 Cumartesi

Saç spreyinin 10 sıra dışı kullanımı

1 - Kullanmadığınız bir diş fırçasının üzerine bir miktar saç spreyi sıkın ve kaşlarınızı tarayın. Kaşlarınız tüm gün aynı şekilde kalacaktır.

2 - Eğer aldığınız güllerin üzerine saç spreyi sıkarsanız renkleri solmadan saklayabilirsiniz.3 - İpliği iğneye geçirmeniz gerekiyorsa ve bu konuda zorlanıyorsanız ipliğin uçuna sprey sıkın ve bir kez daha deneyin. İpliğin kolayca iğneye girdiğini göreceksiniz.

4 - Hediye paketlerinin üzerine sprey sıkarsanız hediye paketinin daha parlak görünmesini sağlarsınız.5 - Eğer aldığınız kadın çorabının hemen kaçmasını istemiyorsanız çorabı giydikten sonra saç spreyi sıkın ve bu şekilde kullanın. Böylelikle çorabınızın kaçmasını engelleyebilirsiniz.6 - Yeni sürdüğünüz ojenin hemen kurumasını istiyorsanız üzerine saç spreyi sıkın.

7 - Ayakkabı koruma Cila ile parlattığınız ayakkabılarınıza saç spreyi sıktığınızda cila daha uzun dayanır.8 - Çocuklarınızın resimlerini korur! Çocuklarınızın resim yaptığı renkli kalemler veya pastel gibi boyalar zamanla solar. Eğer çocuklarınızın yaptığı resimleri çerçeveleyip anı olarak değerlendirmek isterseniz, önce üzerine saç spreyi sıkın. Uzun ömürlü olacaktır.

9 - Tül perdeler Tül perdelerinizi temizledikten sonra her katın kurumasını bekleyerek, birkaç kat saç spreyi sıkın. Daha uzun süre temiz görünecek.10 - Kurutulmuş çiçekler Saç spreyini kuruttuğunuz çiçeklerinizin üzerine sıkarsanız daha parlak görünmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlarsınız.11- Ruj lekesi Ruj lekesi olmuş giysi, peçete, yastıkları saç spreyiniz kullanabilirsiniz. Spreyi lekenin üzerine sıkın, birkaç dakika bekleyip silin.12 - Mürekkep lekesi Mürekkep lekesinin üzerine saç spreyi sıkın ve silin.

13 - Haşeratla savaş Saç spreyi haşeratlardan kurtulmak için de etkili bir yol.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder