6 Ocak 2019 Pazar

07 - 13 Ocak 2019 Detaylı Haftalık Burç

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 07 – 13 Ocak 2019 HaftasınaKOÇ BURCU: Pazartesiden çarşambaya kadar dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kere düşünmek önemlidir. Sabırsızlık ve sinirlilik sizi agresif yapabilir. Sonuçlara atlayabilir, karar verme sürecinizi hızlandırabilir ve yanlış bir şey söyleyebilirsiniz. Önemli kararlar almanız veya görüşmelere girmeniz gerekiyorsa profesyonel rehberlik isteyin. Rahatsız ve dürtüsel olursanız ders çalışmak ve evrak işleri zarar görebilir.

Perşembeden pazara, ilişkilere ve size neşe ve memnuniyet getiren şeylere yoğunluk ve tutku getirir. Genel olarak sevdikleriniz hakkında ama özellikle eşiniz hakkında daha derinden hissetmelisiniz. Sevgi ve şefkat arzunuz nedeniyle samimi ilişkiler için bu iyi bir zaman. Güçlü bir karmik çekimle gizemli bir romantik çekiciliğin tadını çıkaracaksınız.BOĞA BURCU: Pazartesiden Çarşamba’ya hisleriniz, sezgisel tarafınız beceriler kazanmak için rasyonel düşünce süreçlerinizle dengelenir. Başkalarını kolayca okuyabilir ve herhangi bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Sağlam yargılama ve karar verme becerileriniz için kendi duygularınızla temasa geçeceksiniz. Böylece, arkadaş edinme ve bir sonraki seviyeye yeni ilişkiler kurma konusunda iyiye işaret eden daha samimi bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz.Perşembeden pazara yoğun ve derin deneyimler getiriyor. Olumlu bir dönüşüme izin vererek kendi yaşamınız üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacaksınız. Ayrıca, bu daha büyük gücü uygulayabilir ve yaşamınızdaki olaylar ve etrafınızdaki insanlar üzerinde etkide bulunabilirsiniz. İktidar ve otorite konumundaki insanlarla ilişkiler iyi gitmeli ve üstler üzerinde büyük bir etki yaratabilirsiniz.İKİZLER BURCU: Pazartesiden çarşambaya, fikriniz ve refleksleriniz daha hızlı hale gelir. Güçlü amaç ve inisiyatif anlayışınızla bir şeyler başarmak için kendinizi güvende hissedeceksiniz. Hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaret ve mücadele ruhu ile kısa sürede çok fazla iş yapabilirsiniz. Arzularınızı yerine getirmek ve başkalarının desteğini almak konusunda istediğiniz kadar doğrudan ve dürüst olun. Bu azimli olmak için ideal bir zaman.

Bütün hafta ancak Pazar günü en güçlüsü, inancınız biraz hayal kırıklığı nedeniyle test edilebilir. Romantik bir ilgi için fazla güveniyor ya da fazlasıyla idealleşmiş olabilirsiniz. Bu yüzden bazı gerçekleri görmeniz zor olabilir. Kendinizi güvende ve cömert hissedebilirsiniz, ancak aldatma ve yalan riski kaynaklarınızı riske atamayacak kadar büyüktür.

YENGEÇ BURCU: Pazartesiden perşembeye, şefkatli sevgi dolu bir etki, eşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zamandır. Akşam yemeğinde arkadaşlarla buluşmak ve kutlamalar yapmak için iyi bir zaman. Artan çekicilik ve güzellik, buluşma durumunda sosyal popülerlik ve başarı getirir. Duygularınızı paylaşma konusundaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz gerçek dostluğu ve gerçek aşkı destekler. Yeni bir arkadaşlık ya da romantizm başlayabilir.

Cumadan pazara, zor bir zihinsel çalışma için iyi bir zamandır. Muhtemelen kendi başınıza daha iyi yapılır. Olumsuz düşünme ve yanlış anlamalar nedeniyle planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek zorlaşabilir. Evraklarınızı okurken veya toplarken, ayrıntılara dikkat edin. Başkalarının sözlerine güvenmeyin ve kendinize dikkat edin. Sözleşmelere, iş yerlerine veya yasal konularla ilgiliyse, güvenilir, profesyonel danışmanlık alın.ASLAN BURCU: Pazartesiden çarşambaya eğlenceli, sevecen ve arkadaşça bir etki ile rahatlamak ve gevşemek için harika bir zaman. Sosyalleşme, ilişkilerinizdeki daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle daha keyifli olmalıdır. Sevginizi ve şefkatinizi ifade etme konusunda daha büyük bir yeteneğiniz olacak. Bu, yakın ilişkilerin daha yakın bağlardan faydalanabileceği anlamına gelir. Ayrıca, ekstra cazibe ve sosyal beceriler, bunu iyilik istemek için ideal bir zaman yapar.

Perşembe-Pazar günleri arasında, nevrotik veya takıntılı davranışlarla sonuçlanan yoğun bir seviyeye baskı hissedebilirsiniz. Bir olay veya kişi, kişisel gücünüzü alarak bir devrilme noktasını tetikleyebilir. Bu, karmik sebep ve sonuçları olan evrimsel bir süreçtir. Evet ya da hayır cevabı olmadığından, sadece gri alanlardan ödün vermek gerekir. Yani egonuzu evcilleştirin ve bırakın, daha yüksek bir güce güvenin.

BAŞAK BURCU: Pazartesiden çarşambaya, aşk hayatın odak noktası haline gelir. İçinizde sizi rahat alanınızdan çıkmaya zorlayan temel bir gerginlik olabilir, böylece biraz eğlenmek için çaba harcamak veya arkadaşlarla tanışmak veya sevdiklerinizle etkileşimde bulunmaktan zevk almak için daha fazla çaba harcamalısınız. Kısa süreli eğlence için çok fazla para harcıyorsanız bu hafta ekonomik yönden zor durumda kalabilirsiniz.

Perşembeden pazara yoğun ve derin deneyimler getiriyor. Olumlu bir dönüşüme izin vererek kendi yaşamınız üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacaksınız. Ayrıca, bu daha büyük gücü uygulayabilir ve yaşamınızdaki olaylar ve etrafınızdaki insanlar üzerinde etkide bulunabilirsiniz. İktidar ve otorite konumundaki insanlarla ilişkiler iyi gitmeli ve üstler üzerinde büyük bir etki yaratabilirsiniz.TERAZİ BURCU: Pazartesinden Perşembeye, sevgi ve para için fırsatlar sunar. Bu hafta inisiyatif alabilir ve olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız varsa başkalarından iyi tepkiler ve destek beklemektedir. İlişkilerde basitçe sevgi göstermek, eski yaraları iyileştirilebilir. Bu yüzden sevdiklerinizle iyi geçinmek ve bazı şeyleri alttan almak iyi olabilir. Müzakereler ve iş anlaşmaları da dostane olmalı.

Perşembe-Pazar günleri kontrol altında olmanız, güçlü insanlar veya otorite figürleriyle ego çatışmalarına yol açabilir. Böyle bir zorluk sizi pozisyonunuzu savunmanız veya önemli bir yapmanız gerekiyor. Kontrol altında tutmaya ihtiyaç duyduğunuz nedenler konusunda bilinçli bir farkındalık kazanıyorsunuz, daha yüksek bir seviyeye yaklaşabilir ve olayların bitmesine, gevşemesine ve daha az sorun olmamasına izin verebilirsiniz.

AKREP BURCU: Pazartesiden Çarşambaya ekstra zihinsel enerji ve konsantrasyon, çalışmalara veya evraklara devam etmek için ideal bir zamandır. Daha maceracı olmak ve risk almak olumlu sonuçlara yol açmalıdır. İkna edici bir iletişim tarzı, tartışmak, iyilik istemek ve olumlu tepkiler bekleyebileceğiniz kamuya açık konuşmak için ideal bir zamandır.

Perşembe-pazar günleri arasında başarılı olmak için artan bir ihtiyaç var. Hedeflerinize ulaşmak için her zamankinden daha kararlı ve amaçlı hissedeceksiniz. Yaptığınız her saplantı veya zorlama eğilimi, zor bir işi yapmak için gerçekten kullanılabilir. Manyetik çekiciliğiniz size diğer insanlar üzerinde çok büyük bir etki yaratır. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece yararınıza olacaktır.YAY BURCU: Pazartesiden çarşambaya, aşk ilişkileriniz ve yaratıcılığınız odaklanır. Diğerleri arkadaş canlısı sıcaklığınızdan etkilenecek. Her zamankinden daha sosyal hissedeceksiniz, bu nedenle yeni aşk ve arkadaşlıklar daha muhtemeldir ve şimdi başlayan herhangi bir yeni ilişki güzelce sonuçlanmalıdır. Güzel insanları çekerken, aynı zamanda maddi güzellikler çekebilirsin. Parti yapmak, alışveriş yapmak, dekorasyon yapmak ve kendini güzelleştirmek için iyi bir zaman.

Bütün hafta ancak Pazar günü en güçlüsü, inancınız biraz hayal kırıklığı nedeniyle test edilebilir. Romantik bir ilgi için fazla güveniyor ya da fazlasıyla idealleşmiş olabilirsiniz. Kendinizi güvende ve cömert hissedebilirsiniz, ancak aldatma ve yalan durumlardan kaçınmalısınız.

OĞLAK BURCU: Pazartesiden çarşambaya kadar dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kere düşünmek önemlidir. Sabırsızlık ve sinirlilik sizi agresif yapabilir. Ayrıca, sonuçlara atlayabilir, karar vermenize acele edebilir ve yanlış bir şey söyleyebilirsiniz. Bu yüzden önemli kararlar almanız veya müzakerelere girmeniz gerekiyorsa profesyonel rehberlik isteyin. Çalışmak ve evrak işleri aynı zamanda huzursuz ve itici olmanız durumunda da zarar görebilir.

Perşembe-Pazar günleri kişisel gücü ve yaşamınızdaki sonuçları etkileme yeteneğini arttırır. Bununla birlikte, kontrol ve manipülatif davranış gibi taktiklerle de uğraşmanız gerekebilir. Derin araştırmalarla sırları açığa çıkarabilir ve gizemlerin dibine varabilirsiniz. Bu aynı zamanda sorunları temizlemek ve hayatınızdaki gereksiz karmaşayı ortadan kaldırmak için iyi bir zamandır.KOVA BURCU: Pazartesiden Çarşambaya burcunuzdaki ay özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Yani bu, ilişki meseleleri hakkında konuşmak için harika bir zaman olur. Çünkü duygularınızla iletişim halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzu kırmanız ve yeni arkadaşlar edinmeniz için size güven verir. Ancak, çevrenizden daha fazla duygusal güvenceye ihtiyacınız olabilir.

Perşembeden pazara kadar derin gömülü duygular yüzeye gelebilir. Yoğun kişisel etkileşimler, birisi hakkında ne hissettiğinizi ve sizin hakkınızda nasıl hissettiğini gösterecektir. Bu hisler iyi ya da kötü olsun, deneyim için daha zengin olursunuz. İlişki daha derin bir seviyeye dönüşecek veya ilerlemekte özgürsünüz. Ayrıca, sezginiz çok güçlü olacak ve kendini keşfetme yolculuğunuzda rehberlik edecektir.

BALIK BURCU: Pazartesiden çarşambaya, muhtemelen normalden daha hassas ve duygusal hissedeceksiniz. Diğer insanların duygularıyla ve genel olarak çevrenizle daha fazla iletişim kuracaksınız. Herhangi bir negatif enerji güçlü bir şekilde hissedilir, ancak hoş insanların sohbetlerinden zevk almalı ve güzel bir ortamda olmalısınız. Hayal etmek ve hayal kurmak daha canlı ve yaratıcı olacaktır. Ayrıca sevdiklerinizle daha derin bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz.

Perşembe-pazar günleri arasında başarılı olmak için artan bir ihtiyaç var. Hedeflerinize ulaşmak için her zamankinden daha kararlı ve amaçlı hissedeceksiniz. Yaptığınız her saplantı veya zorlama eğilimi, zor bir işi yapmak için gerçekten kullanılabilir. Manyetik çekiciliğiniz size diğer insanlar üzerinde çok büyük bir etki yaratır. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece yararınıza olacaktır.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder