30 Aralık 2018 Pazar

31 Aralık - 06 Ocak 2019 Detaylı Haftalık Burç

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 31 Aralık – 6 Ocak 2019 HaftasınaKOÇ BURCU: Pazartesi günü Koç’a altı haftalık bir konaklama için girerek bol miktarda enerji ve inisiyatif getirdi. Başlangıçta gergin, sıkıntı veya sabırsızlık olarak bir enerji birikimi fark edebilirsiniz. En iyi seçenek, bilinçli bir şekilde kendinizi olumlu bir faaliyet biçimine uygulamaktır. Yeni projelere başlamak için yüksek derecede bir atılganlık ve itici güç idealdir. Artan fiziksel çekicilik, aşk yaşamınız için idealdir ancak fazla güçlü olmaktan kaçının.

Perşembe-Pazar, kişisel buluşma ve heyecan verici etkinlikleri teşvik eder. Yaşamınızdaki değişime daha açık hissedeceksiniz ve aktif olarak onu araştırabilirsiniz. Yerel rutininizde veya kişisel yaşamınızda yeni bir şeyler denemek için iyi bir zaman. Normal sezgiden daha güçlü olanınız, hangi yöne gideceğiniz konusunda hızlı kararlar vermenize yardımcı olabilir. İçgüdülerinizi takip edin ve karşınıza çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın.BOĞA BURCU: Pazartesiden cumaya, daha erken çaba için başarı ve tanınma sağlar. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanacak ve dengeli kalabilirsiniz. Bu, hayatınızın diğer alanlarının güçlü iş etiği ve kararlılığınızdan muzdarip olması gerekmediği anlamına gelir. Karşılıklı saygı ve anlayış nedeniyle hedeflerinize ulaşmak artık daha kolay. Değerli rehberlik yaşlılardan ve liderlerden gelebilir.Cumartesi günleri Güneş Tutulması boğa için iyi bir konumdadır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.İKİZLER BURCU: Pazartesiden çarşambaya olgunluk ve umursamaz bir şekilde gözardı etme arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu, egonuz ile ağır sorumluluk duygusu arasında zor bir dengeleme hareketidir. Kariyerinizde başarıya rağmen, kendinize saygı ve başkalarının saygısını kazanmak, bu enerjilerin sağlıklı dengesini korumanıza yardımcı olacaktır. Öz disiplin ve öz güven, başarılı olmak ve suçluluk üzüntü duyumlarını engellemek için içsel güven getirecektir.

Perşembe-Pazar günleri heyecan verici haberler getiriyor ve konuşmaları teşvik ediyor. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde değişebilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Yani bu, kendi geçmişinizden farklı geçmişlerden arkadaşlar edinmek için iyi bir zaman. Sosyalleşmek, düşündürücü düşünceleriniz ve ilginç mizah anlayışı nedeniyle tercih edilir. Herhangi bir psişik yetenekler artacaktır.

YENGEÇ BURCU: Pazartesiden çarşambaya, başka insanlar veya durumlar kısıtlı hissetmenize neden olabilir. İlerlemenin önündeki engeller ve kendinizi ifade etmenin zorluğu yakın ilişkilerde, reddedilmede veya izolasyonda mesafeye yol açabilir. Belki de arkadaşlığa olan gereksiniminiz, diğer insanların mesafeye olan ihtiyaçlarıyla çelişmektedir. Yani iradesini başkalarına zorlama ya da kendini tanıtmaya çalışma zamanı değil. Muhafazakar ve savunmacı bir yaklaşım en iyisidir.

Perşembe-Pazar arası, hassasiyeti ve insanları ve durumları okuma yeteneğini arttırır. Hem siz hem de başkaları tarafından daha fazla empati ve alıcılık, tüm ilişkilerinizin sözsüz olabilecek ortak bir anlayıştan faydalanacağı anlamına gelir. Bu, başkalarına hizmet ederek daha özenli ve hassas tarafınızı ifade etmek için ideal bir zaman olacaktır ve bunu yaparak kendinize olan saygınızı ve kişisel memnuniyetinizi arttıracaksınız.ASLAN BURCU: Pazartesiden çarşambaya olgunluk ve umursamaz bir şekilde gözardı etme arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu, egonuz ile ağır sorumluluk duygusu arasında zor bir dengeleme hareketidir. Bu nedenle, kariyerinizde başarı olsa da, kendinize saygı ve başkalarının saygısını kazanmak, bu enerjilerin sağlıklı dengesini korumada yardımcı olacaktır. Öz disiplin ve öz güven, başarılı olmak ve suçluluktan dolayı üzüntü hissetmekten kaçınmak için iç güven getirecektir.

Perşembe-Pazar arası, yüksek öz-farkındalık ve yaratıcı atılımlar hayallerden veya içgörü flaşlarından gelebilir. Artan duyular aynı zamanda olayları daha ayrıntılı olarak algılamanıza izin verir. Geleceğe yönelik düşünme ve açık fikirlilik aynı zamanda özgün ve ustaca keşiflere yol açacaktır. Olayları farklı bir bakış açısıyla görmek, kalıcı problemleri çözmede veya kayıp objeleri bulmada yardımcı olabilir. Öyleyse fikirlerinizi paylaşın ve yeni insanlarla tanışın.

BAŞAK BURCU: Pazartesiden cumaya, daha erken çaba için başarı ve tanınma sağlar. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanacak ve dengeli kalabilirsiniz. Bu, hayatınızın diğer alanlarının güçlü iş etiği ve kararlılığınızdan muzdarip olması gerekmediği anlamına gelir. Karşılıklı saygı ve anlayış nedeniyle hedeflerinize ulaşmak artık daha kolay. Değerli rehberlik yaşlılardan ve liderlerden gelebilir.

Cumartesileri Güneş Tutulması Başak için iyi bir konumdadır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.TERAZİ BURCU: Pazartesiden çarşambaya kendi yolunu bulmak zor olabilir. Belirli görev ve sorumlulukların kısıtlı veya ağırlaştığını hissedebilirsiniz. Eğer öyleyse, bu karakterinizin bir testidir. Şimdi sorumluluklarınızı yerine getirmek için çaba göstermelisiniz, aksi takdirde sizi takipte daha büyük bir şekilde yakalarlar. Verilen görevi tamamlamak için ihtiyaçlarınızı arka plana koyun. Sabır, kararlılık ve güçlü bir iş ahlakı gösterin.

Perşembe-Pazar arası, başkalarına karşı artan hassasiyet ve empati getirir. Dünyadaki yeriniz hakkında daha derin ve daha geniş bir anlayış kazanacaksınız. Önemli olarak, başkalarına yardım etmeden önce hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanın asıl önemi olduğunu fark edebilirsiniz. Bu, gelecekle ilgili umut ve hayallerinizi tezahür ettirmek için hedefler belirlemenize yardımcı olacaktır. Güçlü inanç ve ahlak, sahip olduğunuz ihtiyaçlardan veya rahatlık seviyesinden ödün vermenize gerek olmadığı anlamına gelir.

AKREP BURCU: Pazartesiden cumaya sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Bu nitelikler, görev duygusu ve ciddi bir tutum ile birlikte, hedeflerinize ulaşmak için mükemmel bir zamandır. Pratik sonuçlar almaya ve hiçbir hata yapmamaya kararlısınız. Bu ciddi veya zor işleri tamamlamak için iyi bir zamandır. Genç insanlar bilgeliğinizi isteyebilir ve bu aynı zamanda profesyonel tavsiye almak için iyi bir zamandır.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması Akrep için iyi bir konumdadır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.YAY BURCU: Pazartesiden Çarşamba’ya kadar aileniz ve eşiniz için kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kamusal duygu gösterimleri ile değil, onlara ne kadar önem verdiğinizi pratik yollarla göstereceksiniz. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz, beslenme ve rahatlık vermek. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yerine getirebilirsiniz. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Perşembeden pazara, genel olarak sosyalleşme ve ortaklıklar için iyidir. Mevcut ilişkiler daha fazla manevi yakınlık ve bağlanma zevk alacak ve ilişkiler daha yumuşak ve sevgi dolu olacaktır. Şimdi kurulan yeni ilişkiler, duyarlı ya da daha çok manevi bir partnerle olabilir ve gruplara ya da kulüplere katılmaktan gelebilir. Tüm ilişkiler, birlikte gelecekteki mutluluğun ortak bir vizyonundan yararlanır.

OĞLAK BURCU: Pazartesiden cumaya çalışkanlık, disiplin ve sabır görev ve yükümlülüklerinize katılmak için gereklidir. Ekstra sorumluluk almanız veya bir mentor veya rehber olarak hareket etmeniz gerekebilir. Bu, başarılar, tanınma ve terfi ile büyük bir memnuniyet zamanı olabilir. Ancak, aynı zamanda bir özelleştirme, güvensizlik ve sıkıntı zamanı olabilir. İşler dağılmaya başlarsa, rotayı değiştirmek ve yeni hedefler koymak için bir sinyaldir.

Oğlak burcundaki Cumartesi günleri Güneş Tutulması, yeni bir başlangıç yapmanıza ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.KOVA BURCU: Pazartesiden çarşambaya, hassas ve zor ilişkilerdeki sorunları çözme sabrı ve duygusal gücü var. Başkaları kişisel bir konuda tavsiye almak veya sadece bir omuzun ağlaması için size gelebilir. Geleneksel değerler ve eski alışkanlıklar yeni sorunlara çözüm getirebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdülere ve sağduyuma güvenebilirsiniz.

Perşembe-Pazar günleri arasında güçlü bir sezgi veya psişik izlenimler manevi aydınlanma getirir. Hem siz hem de başkaları tarafından daha fazla empati ve alıcılık, tüm ilişkilerinizin sözsüz olabilecek ortak bir anlayıştan faydalanacağı anlamına gelir. Bu, başkalarına hizmet ederek daha özenli ve hassas tarafınızı ifade etmek için ideal bir zaman olacaktır ve bunu yaparak kendinize olan saygınızı ve kişisel memnuniyetinizi arttıracaksınız.

BALIK BURCU: Pazartesiden cumaya sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Bu nitelikler, görev duygusu ve ciddi bir tutum ile birlikte, hedeflerinize ulaşmak için mükemmel bir zamandır. Pratik sonuçlar almaya ve hiçbir hata yapmamaya kararlısınız. Bu ciddi veya zor işleri tamamlamak için iyi bir zamandır. Genç insanlar bilgeliğinizi isteyebilir ve bu aynı zamanda profesyonel tavsiye almak için iyi bir zamandır.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması, Balık burcunda iyi bir konumdadır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder