23 Aralık 2018 Pazar

24 - 30 Aralık 2018 Detaylı Haftalık Burç

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 24 - 30 Aralık 2018 HaftasınaKOÇ BURCU: Pazartesiden perşembeye, duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zamandır. Samimi ilişki açıklığınızdan ve dürüstlüğünüzden faydalanacaktır. Yeni bir ilişki aynı gerçek niteliklere dayanacaktır. Karşılıklı saygı ve anlayış, çok başarılı kişisel ve ticari ortaklıklara yol açabilir. Herkese açık profiliniz, kariyerinize yardımcı olabilecek bir gelişimin tadını çıkaracak.Cumadan pazara, harika şeyler yapmak ve başarılı olmak için artan bir ihtiyaç getiriyor. Ancak hayatınızın farklı alanları aynı yönde çalışmayabilir. Belki de kişisel ve mesleki yaşamınız arasında bir uyum eksikliği vardır. Yaşamın herhangi bir alanında ilerleme kaydedecekseniz, yaşamınızdaki tüm bu rekabet eden faktörler birlikte çalışmalı veya en azından birbirleriyle uyuşmalıdır.BOĞA BURCU: Perşembe-Pazar günleri arasında derin sevgi duyguları vardır. Özel biriyle sevgiyi paylaşma özlemi duyduğunuzda arkadaşlık daha önemli hale gelir. Eğer bekar biriyle takıntılı hale gelebilir ve onları aklınızdan çıkaramazsınız. Artık herhangi bir yeni romantizm kasırga gibi bir deneyim olacak ve hayatınızı büyük ölçüde değiştirecek. Mevcut bir ilişki daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir.Boğa burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, çalışmak ve eğlenmek için tutku ve coşku getiriyor. Rekabetçi ancak aynı zamanda işbirlikçi bir ortam kazanmayı kolaylaştırır. Başarı ve popülerlik, sıcaklığın ve çekiciliğinden kaynaklanıyor ve bu da zamanınızı her zamanki yakınlık arzularınızdan daha güçlü takip etmek için ideal kılıyor. Eşinizle romantizm ve ilişkilerinizi geliştirmek veya bekar olanlar için yeni bir aşk bulmak gerçek olasılıklardır.İKİZLER BURCU: İkizler burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, zihinsel karışıklık ve yanlış iletişimden kaynaklanan ilişki sorunları için potansiyel getiriyor. Gerçeklik algınız, kafa karışıklığı veya işe yaramaz bilgileri filtreleyememesi nedeniyle kolayca bulanıklaşabilir. Önemli kararlar vermek, planlar yapmak veya detaylı zihinsel çalışmalar yapmak için kötü bir zaman. Bir romantizm ya da bilim kurgu filmi izlemek, dans etmek ve şarkı söylemek daha iyi seçenekler olacaktır.

Perşembe-Pazar arası, yapmanız gereken herhangi bir şeyle ilgili büyük engellerle veya büyük hayal kırıklıklarıyla karşılaşmamalısınız.İç huzuru hissetmek, tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirecektir. Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkiler hoş olmalı ve strese neden olmamalıdır. Diğerleri üzerindeki sakinleştirici etkiniz, bunun sosyalleşme ve ekip çalışması için iyi bir zaman olduğu anlamına gelir. İstersen liderlik edebilirsin ya da sadece katılırsın.YENGEÇ BURCU: Bu hafta Pazartesiden çarşambaya, ilk hamleyi yapma ve önderlik etme cesaretine ve inisiyatifine sahipsiniz. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve onu nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Utangaç biriyseniz bu, iç dünyanızla temasa geçmek ve tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma ve çekicilik sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecek. Coşkunuz bulaşıcı olacaktır.

Perşembe-Pazar günleri arasında aşk hayatınız yoğunlaşır ve yeni aşk mümkündür. Mevcut bir ilişki daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir.Gizli bir romantizm başlayabilir. Tüm ilişkilerde, kişisel veya ticari olarak, yüzeysellik sizi tatmin etmeyecektir. Daha fazla duygu düzeyinde arkadaşlık ya da aşkı deneyimlemek istiyorsun.ASLAN BURCU: Bu hafta Pazartesi sabahı ile çarşamba öğleden sonrası aslan burcundaki Ay özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Bu, ilişki meseleleri hakkında konuşmak için harika bir zaman olur. Çünkü duygularınızla iletişim halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzu kırmanız ve yeni arkadaşlar edinmeniz için size güven verir. Gerçek iç kişiliğini göstermekte rahat olabilirsin.

Perşembe-Pazar arası, duygusal enerjide olumlu bir artış getiriyor. Güzel bir tutum arkadaşlarınızla ve ailenizle uyumlu ilişkiler kurar.Bu, son zamanlarda yaşadığınız ilişki problemleriyle, özellikle de karşı cinsten biriyle başa çıkma girişiminde bulunmak için mükemmel bir zaman. Kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için iyi bir zaman, diğerleri de kendinize olan güveninizi ve dengeli odaklanmanızı algılar.

BAŞAK BURCU: Bu hafta Pazartesiden çarşambaya, kafa karışıklığı, aldatma veya paranoya potansiyeli getiriyor. Gerçeği duyuyor ve görüyor olabilirsiniz, ama aynı zamanda çok fazla yalan ve farkı bulmak çok zor olacaktır. Hayallerinizi veya görüntülerinizi çok ciddiye almayın ve işiniz sezginize veya psişik yeteneğinize güveniyorsa, ara vermeyin. Canlı bir hayal gücü yaratıcı çalışma için iyidir. Ancak yakın ilişkilerde hayal kırıklığına neden olabilir.

Perşembe-Pazar günleri arasında bir aşk ilişkisi daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir.

Bir ilişkiyi sır olarak saklamak için bir nedeniniz olabilir veya bazı sırları ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Diğer kişinin gerçek duygularını, hatta gerçek duygularınızı keşfetmek söz konusu olabilir. Karşı cinse karşı çekici gelebilirsiniz.TERAZİ BURCU: Bu hafta Pazartesiden perşembeye eski arkadaşlar edinmek veya ailenizle vakit geçirmek için harika bir zamandır. Tüm mevcut ilişkiler, özellikle de kadınlarla olanlar sıcak olacak ve duygusal gelişim göstereceklerdir. Yeni arkadaşlar edinmek de duygularınızı paylaşma konusundaki istekliliğiniz nedeniyle kolaylaşıyor. Buzları kırabilir ve gerçekten sıcakkanlı ve iyi huylu göründüğünüz için sıcak karşılanabilirsiniz. Bu kişisel popülariteyi arttırma zamanıdır.Cuma öğleden sonradan pazar gecesine kadar Terazi’deki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odaklanma noktasına getirir. Anlayış ve iyi niyetin olmayışı, bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Burcunuzdaki Ay, iyi sezgiler ve belki de psişik yeteneklerle çok anlayışlı olacağınız anlamına gelir. Genelde insanların nasıl hissettiğini bileceksiniz ve normalden daha fazla sempatik ve besleyici olacaksınız.AKREP BURCU: Bu hafta Pazartesiden çarşambaya, aileniz ve eşiniz için daha fazla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kamusal duygu gösterimleri ile değil, onlara ne kadar önem verdiğinizi pratik yollarla göstereceksiniz. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz olabilir ya da beslenme ve rahatlık vermek olabilir. Bu, sevilen biriyle daha derin, daha ciddi duyguları paylaşmak için iyi bir zamandır. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Perşembeden pazara, ilişkilere ve size neşe ve memnuniyet getiren şeylere yoğunluk ve tutku getirir. Genel olarak sevdikleriniz hakkında ama özellikle eşiniz hakkında daha derinden hissetmelisiniz.Sevgi ve şefkat arzunuz nedeniyle samimi ilişkiler için bu iyi bir zaman. Güçlü bir karmik çekimle gizemli bir fiziksel çekiciliğin tadını çıkaracaksınız. Bu hafta bekar olanlar için yeni aşkı bulma ihtimalinizi arttırır.YAY BURCU: Bu hafta Pazartesiden çarşambaya, gerçeklik algınız zayıflayabilir. Zihniniz dağınıklığı veya arka plandaki gürültüyü filtrelemekte biraz zorluk çekebilir. Böylece çok fazla veri veya bilgi tarafından bombardıman altında hissedebilirsiniz. Bu aşırı duyarlılık, başkalarıyla etkileşime girmeye ve mesaj paylaşmaya başladığınızda karışıklığa neden olabilir. Yanlış iletişim, güvensizliğe veya aldatmaya kolayca sebep olabilir.

Perşembe-Pazar arası, içsel bir denge ve yaşamla uyum ve memnuniyet duygusu getirir. Herhangi bir kişisel veya ilişki problemini çözmenin tam zamanı.Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Özel ilişkileriniz güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile gelişebilir. Dış görünüşünüze rağmen sosyalleşme konusunda hevesli olmalısınız.OĞLAK BURCU: Bu hafta eşinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte olmak için pazartesiden çarşambaya kadar ideal bir zaman.

Akşam yemeğinde arkadaşların olabilir ya da bir kutlama yapabilirsiniz. Ayrıca partilere ve dinlenme, neşe ve eğlence yerlerine gitmek için de en keyifli zamanlara sahip olmalısınız. Artan çekicilik ve güzellik, buluşma durumunda sosyal popülerlik ve başarı getirir. Duygularınızı paylaşma konusundaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, bu Oğlak haftalık burçtaki gerçek dostluğu ve gerçek aşkı destekler.Perşembe-Pazar günleri arasında aşk hayatınızdaki yoğunluğun ve tutku artmaktadır. Şimdi yeni bir ilişki gerçekten çok yoğun olacak ve bir ilişki ya da başka bir komplikasyon içerebilir. Sadece ilişkilerde değil, saplantılar ve büyülemeler de mümkün. Finansmanlarınız bazı lüks eşyalara izin verecek kadar iyi durumda olmalıdır. Belirli bir moda, kozmetik, mücevher veya dövme stiline çizilebilirsin.KOVA BURCU: Bu hafta Pazartesiden perşembeye, aşk ve sevgiye duyulan ihtiyacı artırmanın yanı sıra sevdiklerinizle aranızdaki gerilimi artırma potansiyeli de vardır. Diğer kişi muhtemelen annen gibi bir kadın veya yakın akraba olacak, ama aynı zamanda samimi bir erkek arkadaş veya sevgilisi olabilir. Herhangi bir gerilim muhtemelen duygusal destek ve sevgiyi içeren bir dengesizlikten kaynaklanabilir. Alınan sevilen miktar verilen miktar ile aynı değildir.

Cumadan pazara muhtemelen fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak kendinizi tamamen rahat hissedeceksiniz. Davranmaya gerek kalmadan kendiniz olmaktan rahat ve kendinden emin hissedeceksiniz.Eğer çalışmak zorundaysanız, iddialı bir enerji ile işe odaklanabilecek ve onu iyi yapabileceksiniz. Eğer rahatlamak istiyorsan, başka bir şey yapmalısın. Herhangi bir ciddi engel veya drama ile karşılaşmamalısınız.BALIK BURCU: Balık burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya, zorlu görevleri tamamlamak ve iş veya spor alanında rekabet etmek için enerji ve coşkuya sahipsiniz. Güveniniz ve direnciniz, özellikle erkek ve insanlardan otorite pozisyonlarında destek ve saygıyı kazanacaktır. Güçlü gizemli bir cazibesi ve manyetik çekiciliği ile eşleşiyor. Bu, buluşma durumunda iyi bir ilk izlenim yaratmak için ideal bir haftadır.Perşembeden pazara ilham yaratıcılık, dans, müzik ve resim ve heykel gibi güzel yaratıcı ifadelerin diğer formları için iyi bir zaman. Bu aynı zamanda eşinizle romantik anları paylaşmak için iyi bir zamandır. Bekarsa, bu şefkatli, romantik bir insanla tanışmak için harika bir zamandır. Bencillik ve merhametli doğanız, benlik saygınızı artıracak ve diğerlerine gerçek bir fark yaratacaktır.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder