1 Ekim 2018 Pazartesi

Ünlü Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'dan (01 - 07 Ekim Haftasına Özel) Haftalık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç 02 Ekim 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.KOÇ BURCU: Ekim ayında en fazla ortak parasal konulara, banka işlerinize, yatırımlarınıza ve parasal konulara dikkat etmelisiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Diğer taraftan etrafınıza karşı olan merakınız yeni alanlara açılmanızı sağlayabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla fikir çatışmalarına karşı dikkatli olun, kolay ikna olmayacak, aynı düzlemde buluşmaya yanaşmayacaksınız, tam tersi karşı tarafta böyle davranabilir.

Cuma günü gece saatleri itibarıyla başlayan Venüs gerilemesi ortak para işlerinizde sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Ortağınızın veya partnerinizin parasal konularda bazı sıkıntılarına kasım başına kadar açık olabilirsiniz. Bu dönemde bir borcun altına girmeyin, kredi almayın, yatırım yapmamaya özen gösterin. Kendi finansınızı korumaya çalışın.BOĞA BURCU: Ekim ayında iş hayatınız, günlük rutin işleriniz ve özel hayatınız bir koldan ilerleyecek sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İş hayatınızdaki zorlanmaları, özel hayatınıza yansıtmamanız gereken bir ay içindesiniz. Gelecek planlarınızda, işle ilgili konularda haftaortası bazı sorunlar kopukluklar oluşabilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı şüpheyle yaklaşmayın.Cuma gecesi itibarıyla Venüs gerilemeye başlıyor. Venüs gerilemesi özel hayatınızda bir takım sıkıntı ve sorunları ortaya çıkartabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların arttığını görebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde de sorunlara açık olmalısınız. Eski ilişki sorunları nüksedebilir veya eski ilişkileriniz bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir. Taşınmayı düşünüyorsanız bu alanda da bazı aksilik ve sorunlara açık olmalısınız.İKİZLER BURCU: Ekim ayının başında düşüncelerinizde rahat olmayabilirsiniz, derinden çıkan güçlü duygularla özel hayatınızda derine gitme, araştırma ve şüphe duyduğunuz konuları ortaya çıkarma isteğinize ket vurmaya çalışın sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Diğer taraftan bu ay başında kendinize ve yapacaklarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.

Cumartesi günü Venüs geriliyor. Venüs iş, hizmet alanlarınızda geriliyecek. Bu alanlarda iyi ilişkiler içinde olduğunuz kişilerle, kadınlarla aranızdaki ilişkiler bu süreçte gerilebilir. Yanınızda çalıştırdığınız kişilere, elemanlarınıza ya da beraber çalıştığınız insanlara karşı dikkatli olun, onların hayatındaki değişimler bir şekilde sizin de hayatınızı etkileyecek. Yine bu süreçte sağlığınızda bazı sıkıntıların ortaya çıkması muhtemel. Hormonal dengesizliklere, cinsel hastalıklara, daha önceden tekrar etmiş sağlık sorunlarına karşı dikkat edin.Şimdiye kadar Jüpiter size kilo aldırdıysa yaşayacağınız bazı sıkıntılarla bu dönemde kilo vermeniz söz konusu olabilir.YENGEÇ BURCU: Ekim ayı aşk hayatınıza vurgu yapıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu alanlarda bazı konuları yeniden gözden geçireceksiniz. Aile hayatınızdaki bazı konuşmalar sevdiğiniz insandan şüphe etmenize ve bazı konuların kafanıza takılmasına neden olabilir. Hafta ortasında fikirsel anlaşmazlıklara dikkat edin.

Cumartesi Venüs gerilemeye başlıyor. Venüs aşk evinizde gerileyecek. Bu alanda 8 yıl önce yaşadığınız olayların bir benzeri karşınıza gelebilir. O dönemde yaşadığınız çözüme ulaşmamış, yarım kalmış helalleşilmemiş bir aşk varsa bu döngüde karşınıza gelebilir. Birkaç ay önce bir ayrılma yaşadıysanız bu dönemde geri gönüşlerde olabilir. Çocuğunuz varsa onunla olan sevgi bağınızda bazı sıkıntılara açık olacaksınız. Bu dönemde evlenme, ilişkiye dönme, başlama kararı almamalısınız. Var olan ilişkinizde sıkıntı ve sorunlarınız ortaya çıkarsa bunları çözmeye çalışın.ASLAN BURCU: Ekim başında iş hayatınızda kafanıza takılan birçok konu olabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Attığınız adımları, girişimlerinizin bazılarını şüpheyle karşılayabilir, ikna olmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz Ekim başında yüksek olacak. Arkadaşlarınızdan edineceğiniz güzel bilgiler bu hafta sizi keyiflendirebilir.

Cumartesi günü Venüs ev ve aile alanlarınızda gerileyecek. Aile büyüklerinizden bazılarıyla aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir. Aile ortamlarınızda sadece kendinizi düşünebilir ve sevginizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Bu dönem evinizde yeni bir iş başlatmak, evinize eşya almak, dekorasyona kalkışmak, yuva kurmak için de uygun bir dönem olmayabilir. Diğer yandan aile büyüklerinizle aranızı düzeltmek, eski konuların üstünden geçmek, özürlerinizi sunmak için bu dönemi kullanabilirsiniz.Ay sonuna kadar emlak işlerinizde satış için desteklenecek, alım konularında desteklenmeyeceksiniz sevgili Aslanlar.BAŞAK BURCU: Ekim ayı parasal konuşmaların ve girişimlerinizin ayı sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Parasal konularda kafanıza takılan konular hafta ortasında kafanızı kurcalayacak. Riskli adımlardan bu hafta uzak durun.

Cumartesi günü Venüs Geriliyor. İletişim, satış, reklam, pazarlama, network, bilgisayar, ulaşım işlerinizde ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlara Kasım artasına kadar açıksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla ( kardeş, abi, abla, akraba, komşu, yakın dostlar) ilişki sorunlarına dikkat edin. Parasal işlerinizi bu 40 günlük süreçte yapabiliyorsanız başlatmayın.

Yine bu Venüs gerilemesinde öğrenciyseniz kısa vadeli eğitim, öğrenim hayatınızda bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Okulunuzda, derslere, gereçlere yapacağınız harcamalarınız artabilir. Eğitmenlerinizle ilişkilerinize dikkat edin.TERAZİ BURCU: Ekim ayı sizi hem fiziki ve hayatınızı ilgilendiren atılımlarınızda hem de parasal konularda desteklerken, maddi alanda işlerinizi bu hafta Cuma’ya kadar tamamlamaya çalışın sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ailenizde üzerinizde etkisi olan kişilerle anlaşmak, aynı fikirleri paylaşmak hafta ortasında kolay olmayabilir.

Cumartesi günü Venüs para alanlarınızda gerileyecek, ekim sonuna kadar parasal konularda sıkıntı ve sorunlarla uğraşabilirsiniz. Büyük bir borcun altına girmeyin, yatırım yapmayın, çok para harcamayın sevgili Teraziler. Hatırlatmada bulunmak gerekirse Venüs sizin yönetici gezegeniniz, değişimler ve büyük adımlar için desteklenmeyeceksiniz.Kendi ihtiyaçlarınız, sağlığınız ve ödemeleriniz için elinizden para çıkabilir. 2010 yılının sonbahar aylarında yaşadığınız durumlara benzer olaylar karşınıza gelebilir.AKREP BURCU: Ekim ayının başında yakın çevre ilişkilerinizdeki sorumluluklar sizi zorlayabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kendinize ve yapacaklarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü şüphe mekanizmanız fazla çalışabilir, olayların derinine gitmek isteyen yapınızla bazı konuları deşmekten, tek bir noktaya takılmaktan kendinizi alıkoyamayabilirsiniz. Bu süreçte arkadaş ilişkilerinizi çok zorlamayın. Yönetici gezegeniniz Plüton ekim başında düzeliyor. Rahatlayacak, iletişimsel gücünüzün daha etkili çalıştığına şahit olacaksınız.

Cumartesi günü Venüs sizin burcunuzda gerileyecek. 31 Ekim’e kadar özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde önemli kararlar almayın. Görüntünüzü değiştirmeyin. Çok lüks harcamalardan kaçının. Bu dönemde lütfen evlenmeyin, eski ilişkilerin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. 2010 yılının sonbahar aylarında yaşadığınız durumlara benzer olaylar karşınıza gelebilir.YAY BURCU: Ekim başında sosyal çevrenizden duyacağınız bazı konuşmalar canınızı sıkabilir ve kafanıza takılabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Çevrenize karşı şüphe duyabilirsiniz. Bu ay kendinizi, ilişkilerinizi gözden geçirmeli, değişmesi gerekenler üzerine planlar yapmalısınız.

Cuma gece saatlerinde, yani kısaca Cumartesi günü Venüs gerileyecek. İş ve hizmet alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar, arkadaşlarınızla ilişki problemleri karşınıza gelebilir. Daha önceden ertelediğiniz, çözemediğiniz konularla ay sonuna kadar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizle olan bağlantınız, sağlığınız, güzelliğiniz bu dönemde zayıflayabilir.Kesinlikle önemli bir ameliyat, estetik operasyondan uzak durun, sağlığınıza gereken özeni gösterin. Daha önceden sorun yaşadığınız, tanıdığınız bir kadınla karşı karşıya gelebilirsiniz. Yurtdışı işlerinizde de sorunlara açık olacaksınız.OĞLAK BURCU: Ekim başında iş ve kariyer hayatınızda, toplum önünde kafanıza takılı olan bir sürü konu olabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Şüphelerinizi kendinize saklamayı unutmamalı, olayların altındaki sebepleri ararken daha az kontrolcü olmalısınız. İnatçı tavırlarınızla işlerinize ket vurmayın. Gücünüzü kullanmak istediğiniz noktalarda bu hafta rahatlayacaksınız.

Bu hafta Cuma gecesi ilişki ve para gezegeni Venüs gerilemeye başlıyor. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri, sosyal çevre bağınızı sorgulamanıza neden olacak olan venüs gerilemesinde eski dostluklar, eski çevre ve arkadaşlarınızla daha fazla görüşeceksiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda mesafeler oluşabilir. Önemli bir davet veya organizasyon işiniz varsa ay sonuna kadar bu alanlarda sıkıntılar oluşabilir. Birden fazla işle uğraşıyorsanız işlerinizin gelirlerinde de sıkıntılar karşınıza gelebilir.KOVA BURCU: Ekim ayı seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizi hızlandırırken, bu ay başı eğitim konularınız önem kazanıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kendi yapabileceklerinize inanmalı, şüpheci yapınızla karşınıza gelen işleri elinizle itmemelisiniz. Önemli bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir.

Cuma gecesi Venüs gerilemeye başlıyor. Kariyer evinizde gerileyecek olan Venüs toplum önü işlerinizde, kariyerinizde patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkileri zorlayabilir. Bu dönemde popülerliğinizde sıkıntılar oluşabilir. Eşinizin ailesiyle olan ilişkilerinize dikkat edin. Bu dönemde evliliğe adım atmayın, yeni bir işe başlamayın. Ay sonuna kadar dikkatli olun. Daha önceden iş yaptığınız, bağlantınız olan kadınlarla görüşmeleriniz hızlanabilir.Anne tarafına, eşinizin ailesindeki kadınlara bu dönemde dikkat edin. İlişkileriniz sınanabilir veya onların hayatında zorlanmalar oluşabilir.BALIK BURCU: Ekim başı ortak parasal meseleler hayatınızda önem kazanırken, maddi konularda kafanıza takılanlar olayların ardındaki gerçekleri görmenize neden olabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Arkadaşlarınızla, çevrenizle bu hafta maddi konularda takışmayın, birbirinizi çok zorlamayın.

Cumartesi günü venüs gerilemeye başlayacak. Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda bazı ilişkilerinizin bozulduğunu ve bu alanlarda bazı zorlukların karşınıza geldiğini görebilirsiniz görebilirsiniz. Bu alanlarda eskiden tanıdığınız ve ilişki içinde olduğunuz insanlarla yeniden iş yapma olasılığınız oluşabilir. Uzakta bulunan akrabalarınızın hayatında, eşinizin kardeşleriyle olan ilişkilerinizde de sıkıntılar oluşabilir.

Yine ay sonuna kadar Venüs eğitim alanlarınızdaki ilişkileri sınayabilir. Öğrenme heyecanınızı ve isteğinizi kaydebebilir ve başka konulara öncelik verebilirsiniz.Hande Kazanova Kimdir? İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Oku
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder