5 Ağustos 2018 Pazar

6 - 12 Ağustos 2018 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları haftalık özel burç yorumunu her hafta burdan takip edebilirsin. Günlük burç yorumları da ayrıca paylaşılacaktır.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 6 - 12 Ağustos 2018 Haftasına ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :   Bu hafta sizin için özel ya da kader olaylarla şaşırabilirsiniz. Çok önemli olaylar olabilir. Bu yedi gün boyunca, farklı olaylar veya haberler, belirli bir yaşam alanında geleceğini belirleyecek. Önemli bir karar da alman gerekebilir. Bu hafta, arkadaşların ile birlikte hayatında daha duygusal olarak önemli bir olay yaşayacaksınız. Aynı zamanda bu olay, evliler için çocuklarıyla veya hamilelikle bağlantısı olabilir. Bununla birlikte, sizden daha genç olan arkadaşlarınızla ilişkinizde gerginlikler olabilir. Bu hafta, size karşı kötü niyetli hareketlerin beklenmedik bir şekilde ifşa edilmesini ya da önemli bir ilişkinizin ya da olumsuz ilişkinizin manipüle edilmesine teşebbüste bulunulmasını göstermektedir. Birileri sizin iyi niyetinizi kullanmak isteyebilir.

Koç burcu bu hafta yaşanan sürprizlerden biri, başka bir şehirde yaşayan bir kadınla ilişki içerecek. Koç erkekleri, bir belgeye veya kişisel bilgilere dair (mesajlara) beklenmedik bir kayıp veya hasarla karşılaşır. Koç kadınlarının çatışmalardan bu hafta özellikle kaçınması gerekir. Aile sohbetleri ve toplantılar olabilir. Bu aile görüşmelerini sizi olumlu duygularla doldurması için kullanın. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insandan hediye alabilirsiniz. Bekar olanlar bu hafta karşı cinse karşı daha çekici görünebilirler.

Koç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar bazı yoğun ve derin deneyimlere sahip olabilirler. Hayatınızdaki olaylar ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha fazla güç ve etki sahibi olacaksınız. İktidar ve otorite, büyük sosyal grup ve şirketlerdeki kişilerle ilişkiler iyi olacaktır. Ve üstler üzerinde de büyük bir etki yaratabilirsiniz. Çevrenizdeki dağınıklığı temizleyin. Yarım kalan işlerinizi bu hafta rahatça tamamlayabilirsiniz. Kişisel veya profesyonel sorunları çözmeniz için ideal bir hafta olacak.

BOĞA BURCU : Bu hafta çocuklarınız veya aileniz için önemli olan şeylere önemli miktarda para harcayacaksınız. Ev içi masraflarınızda önemli bir artış olabilir. Bir tür eğitim, egzersiz, kurs, öğrenim için seyahat İle ilgili harcamalar da olabilirler. Evli olanlar için bu hafta çocuklarının masrafları olabilir. Bu hafta, her problem kesinlikle doğal çözümüne sahip olacak. Duygusal olarak strese girmekten kaçının. Fikir çakışmalarından ve anlaşmazlıklardan kaçının. Ruhsal olarak, haftanın sonunda kendinizi çok yorgun bulabilirsiniz. Bu hafta, birçoğunuz için seyahate çıkmak söz konusu olacaktır. Bu yolculuk kişisel yükümlülükleriniz veya akrabanızla ilgili olacaktır. Genel olarak akrabalarınız ve arkadaşlarınızla ilginç ve dinamik bir iletişim kuracaksınız. Farklı bir yerde yaşayan veya çalışan kişilerle ilgili hoş sürprizler yaşayacaksınız.

Boğa burcu bu hafta evinize arkadaşlar veya özel konuklar gelebilir onlar tarafından ziyaret bekliyor olabilirsiniz. Bunun için belirli bir nedene gerek olmayacak. Yakınlarda yaşayan insanlar, sizinle duygusal olarak farklı sohbetler paylaşacaklar. Belki sizinle dertleşmek isteyen birileri olabilir.

Bu yedi gün boyunca meslektaşlarınızla, yandaşlarınızla, sınıf arkadaşlarınızla veya komşularınızla ilgileneceksiniz. Duygusal olarak, arkadaşlarınız veya akrabalarınızdaki nahoş eylemler veya hatalar hakkında nahoş bir haberle karşı karşıya kalacaksınız. Genel olarak, bu sizin için iyi bir hafta olabilir. Sahip olduklarınızla önemli başarılar elde edeceksiniz.

Boğa burcu bu hafta başından itibaren Pazartesiden Cuma’ya kadar açık fikirlilik ve esneklik, yaratıcı atılımlara ve yeniliklere açık olacaksınız. Aşk hayatında bu hafta romantik anlar olabilir. Sevgiliniz tarafından çok fazla baskı hissediyorsanız, bu hafta şikayetleriniz artabilir. Bekarsanız farklı insanlara ya da muhtemelen kısa sürecek olan riskli ilişkilere maruz kalmanız muhtemeldir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta size samimiyetsiz gelen insanlar olabilir veya bazı insanlar haksızlık yapabilirler. Ama aynı zamanda yeni tanışacağınız bazı insanlar ile iyi bir ilişki sürdürmek isteyeceksiniz. Bu kişiler yüzünden kendi kelimelerinizle ve duyguları üzerinde sürekli kontrole ihtiyaç duyabilirsiniz. Psikolojik olarak üzerinizde bir külfet olabilir. Bu hafta bir kutlama tanıdıklar ve kişiler sizin için gerçekten önemli olacak. Sosyal çevre içerisinde de denge bulma yeteneği çok önemli olacaktır. Bu hafta iş hayatından büyük mali başarı beklemeyin ama sorumluluklarınızı ve görevleri hafife almamalısınız. Yatırım yapacağınız şey bu haftanın enerjidir. Enerjinizi sürekli yüksek tutmak fayda sağlayacak. Bu hafta yaşayacağınız sıkıntılar belki de tutarsızlıklar, karmaşıklıklar olabilir. Zamanla ilgili de sıkıntı yaşanabilir, bazı işler yetişmeyebilir.

İkizler burcu bu hafta çeşitli hoş olaylar veya aile toplantıları olabilir. Ev için önemli bir satın alma, sevilen bir hediye alabilirsiniz. Birçok ikizler burcu bir nişan, bir düğün ya da davete katılacaklar. Bu haftaki aşk özellikle genç İkizler kadınları için cömert olacak. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlar ile romantik bir ilişki olacaktır. Bu hafta sizin için geçmişinde ortaya çıkan sorunları içeren bazı tatsız anlar olacaktır. Sevmediğiniz kişiler ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar sosyalleşme ve eğlenmek için iyi bir zaman olacak. Çok güçlü olmadan bir şeylerde başarılı olabilirsiniz. Sadece aşk için değil, aynı zamanda arkadaşlık için de ilgileneceksiniz. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal durumlarda popülerliği arttırır ve mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır. Bekar olanlar bu hafta şanslılar. Mevcut aşk ilişkileri olanlar bu hafta ciddi düşünebilirler ve bu ilişkideki herhangi bir gerilimi tartışmak için ideal zaman olacak. artık geleceğe yönelik sağlam adım atmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU : Bu hafta bazı durumlarda bu sizin oğlunuz, eşiniz, erkek kardeşiniz veya damadınız olabilir aranızda tatsızlık olabilir. Bu haftadaki çatışma, duygusal bir temelde olacaktır. Bu anlaşmazlıklar tesadüfi olmayacak ve bazı aşırı veya zor kararlar vermenize neden olacaktır. Bir süredir birken öfke de patlatabilir. Bir çocuk veya torun ile bir bağlantısı olabilir. Aile ilişkilerinizde, farklı durumlar ve kararlar nedeniyle yüksek gerilim stresleri yaşayacaksınız. Bu hafta tedavi, terapi, diş tedavisi, kozmetik prosedürler ve daha fazlası ile ilgili masraflarınız olabilir. Bu masraflar yaşlı akrabalarınız için de olabilir. Tabii ki, hafta bir fırtına öncesi sessizlikten sonra sadece bir fırtına olmayacak. Ama neşe, hoş sürprizler, hak edilmiş ya da beklenmedik başarılar ve daha fazlasını tadacağınız anlar olacak. Bunlar, çeşitli sosyal ortamlarda olabilir.

Yengeç burcu bu hafta çeşitli şehirlerden veya ülkeden gelen arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınızı genişletmek için ideal bir hafta olacak. Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan bir kişi ile tanışabilirsiniz. Bu kişi ile başlayacak böyle bir ilişki yılın sonunda ilginç duygu ve deneyimlerin temelini oluşturacaktır.

Hafta boyunca, bir adam hakkındaki (büyük olasılıkla İkizler, Terazi veya Kova burcu olan) haberleri, görüşmeleri veya önerileri duymaktan memnun olacaksınız. Genç yengeç erkekleri evde sorumluluk alma istekliliğine sahip olmayacak ve onlardan kaçınmak için bir mazeret veya sebep isteyeceklerdir. 35 yaşın üzerindeki yengeç erkekleri önemli bir teklif veya davetiye alacaklar.

Yengeç burcu bu hafta özellikle de Salıdan Cuma gününe kadar, samimi ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Ve zaman kısıtlamaları, mesafe veya diğer problemlerden ilişkiniz etkilenebilir. Bu engellerin çoğu kendi korkularınız veya eleştirilerinizden kaynaklanır. Başkalarının sevgisini ve ilgisini göz ardı etmeyin. Fazla çaba sarf etmek ilişki dramları riskini azaltacaktır. Sorumluluklarını görmezden gelmenin zamanı değil. Birisi size destek için gönüllü olabilir.

ASLAN BURCU : Bu hafta aile içerisindeki sorumluluklarınız önceliğiniz olabilir. Özellikle evliyseniz çocuklarınızla ilgili masraflar olabilir ya da kişisel çabalarına yardımcı olacaksınız. Oğlak, Boğa ve Başak ile duygusal olarak bu hafta rahat anlaşabilirsiniz. Ancak bu hafta, tutulmayan bazı sözler ve anlaşmalar (çoğunlukla finansal bir nitelik) ile tatsız bir şekilde yükümlü olabilirsiniz. Para veya finansal belgelerle çalışırken dikkatli olun. Bazı aksilikler yüzünden zor durumda kalmanız olasıdır. Ödemelerinizi zamanında yapmaya gayret edin. Bu yedi gün içindeki bu ve diğer zorluklar, bunalıcı veya melankoli ruh halleri yaratmamalıdır. Her türlü moral bozukluğundan uzak durun. Çünkü bu haftaki tahmininizde birçok hoş sürpriz var. Planlarınızı, fikirlerinizi veya isteklerinizi yeni koşullarla destekleyecekler. Bu hafta özel bir fırsat için vesile olacak olaylar gerçekleşebilir.

Aslan burcu bu hafta çeşitli aile ya da hane sorunlarını çözmek için daha amaçlı ve gayretli bir şekilde çalışmak iyi olur. Başarılı kararları için daha iyi destek alacaksınız. Aşık hayatında sevgilinizin garip şeyleri yüzünden hoş olmayan gerilimler yaratabilir. Bekar olanlar da bu hafta karşı cinse karşı hayal kırıklığı yaşayabilir. Yasal veya adli çalışmalarda bulunan erkekler bu yedi günde başarıya güvenebilir.

Aslan burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, zihinsel olarak çok yoğun bir zaman olabilir. Aklınızda çok sayıda görevin, evrakların ve faturaların temizlenmesi ve şehir etrafında kısa gezilere dair masraflar olabilir. Kendinizi açıkça ifade edeceksiniz, plan yapmak, çalışmak, sınavlara girmek ve iş fırsatlarına başlamak için iyi bir zaman. İş başvurusu yapın, pazarlık yapın, pazarlık edin, satın alın. Zihninizi meşgul tutmak endişe ve gerginlikten kaçınmanızı sağlar.

BAŞAK BURCU : Bu hafta keyifli anlar yaşayacaksınız. Yani, iyi bir nedeniniz var olacak. Eğer herhangi bir yanlış anlaşılma varsa, bunları çözmek için şans sizden yana olacak. Temel olarak, hafta içi duygusal olarak hoş anlar getirir: her şey kendi hareketlerinize ve beklentilerinize bağlı olacaktır. Bu hafta birçok yönden sizin için faydalı ve başarılı olacaktır. Pek çok planlı olay gelişimi beklediğiniz gibi olacak. Diğer planlar hala sizin için uygun bir yönde gelişecek. Profesyonel, iş planlarınızı ve fikirlerinizi gerçekleştirmek veya yenilemek için bu haftayı kullanın. Yeni kişiler ile tanışarak bağlantı kuracak, yeni öneriler alacaksınız. Gerekirse, önemli insanlardan yardım alacaksınız. Size daha fazla gelir getirecek olan işinizde başarıya ulaşabileceksiniz.

Başak burcu bu hafta başka bir ülkede yaşayan insanlarla ilginç temaslar bekliyoruz. İyi gelişmeler olabilir, iyi biri ile yeni bir tanışmayı içerecektir. Hafta boyunca, yaşamınızda sorun olacak şeyler de sizi meşgul edebilir. Muhtemelen planların gelişimlerini yakından takip edeceksiniz, ama onların çözümlerine müdahale etmenizi beklemiyorum.

Başak erkekleri bu hafta daha fazla sevgi ve hassasiyete ihtiyaç duyacaklar. Sevdiğiniz insanın size ilgi göstermesini isteyebilirsiniz. Başak kadınları kariyer veya iş hakkında önemli bilgiler alacaklar. Bu hafta kendi emeğinizden kazanç elde edeceğiniz bir hafta olabilir.

Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma’ya kadar artan sezgi ve kendini keşfetme ve duyguları açığa çıkarmalara yol açan iç görünün artması olabilir. Artan kendine öz güven, kişiliğinizin daha özgün veya ilginç yanını ifade etmenize olanak tanır. Normal rutininizin dışında bazen yeni gibi hissetmek istersiniz. Bu yeni maceralardan yeni icatlara kadar değişebilir. Bu hafta konfor bölgenizden ayrılmanız ve sosyal dairenizi biraz sıradan insanlarla genişletmek için iyi bir zamandır.

TERAZİ BURCU : Bu hafta geleceğe dair bazı planlarınız üzerine çalışmanız gerekebilir. Bu hafta, parayla ilgili söz için umut veya beklentiniz olacak. Mali belgelerle ilgili konular sizin için başarılı olacaktır. Bu hafta, bir şekilde bazı maddi olanaklardan yararlanacaksınız. Tavsiye, koruma, öneri almak mümkündür. Planınızın veya girişiminizin başarısına büyük güven duyacak olsanız da, bu hafta kötümser ruh hallerine de girebilirsiniz. Enerjiyi birleştirmek için bir şeyi inkar etme arzusu olacaktır. Aşk olayları veya yanlış anlamalar hafta sonu olabilir. Sizden hoşlandığını sandığınız biri aslında ilgi duymuyor olabilir.

Terazi burcu bu hafta anlaşmazlıklar önemsiz şeyler hakkında ortaya çıkacak ya da sevgiliye karşı sabır eksikliği olacaktır. Bu şeyler, daha istikrarsız bazı bağlantıları ciddi biçimde tehlikeye atabilir. Aşk hayatında tatsız anlar olabilir.

Terazi erkekleri, yaşamlarında bir değişimin yavaş gelişmesine başlayacaklar. Genç terazi erkeklerinin bir şansı olacak. Bu hafta Terazi kadınları tarafından özel bir an yaşanacak. Bu, hayatınızdaki başarı için bir dönüm noktası olabilir. Genellikle, Terazi burcunun altında doğanlar iyi bir zaman bekleyebilirler. Bu ayrıca yeni bir tanışmaya başlamak için iyi bir hafta olacaktır.

Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, sosyalleşme ve eğlenmek için iyi bir zaman. Çok mücadele vermeden bir şeylerde başarılı olabilirsiniz. Bu hafta sosyal yönünüz ağır basabilir. Sadece aşk hayatı ile değil, aynı zamanda arkadaşlık ile de ilgileneceksiniz. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal durumlarda popülerliği arttırır ve bekar olanlar için mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır. Mevcut aşk ilişkilerinde ufak sorunlar olabilir.

AKREP BURCU : Bu hafta gelen sürprizler esas olarak işinizle ilgili olacak. Bu yedi gün boyunca yeni etkinlikler, farklı müşteriler veya yeni meslektaşlar gibi bazı değişikliklerden şaşırabilirsiniz. Unutma, bu hafta senin için önemli olacak. Para veya finansal belgelerle ilgili önemli kararlar size geliyor. Akrabalarınızla, arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla gelecekteki finansal işlemlerle parayla ilgili toplantı ve görüşmeleriniz olacak. Çeşitli önemli finansal sorunları düzenlemek veya çözmek için bu haftayı kullanın. Çeşitli ödemeler ve yükümlülüklerde sonuç alabileceksiniz. Eğer varsa, mahkeme ve davalar için uygun bir hafta olacaktır.

Akrep burcu bu hafta bir akraba ile ilgili önemli bir etkinliğe katılacaksınız. Bu hafta veya hafta sonu seyahat etmek için bir sebep olacaktır. Bu hafta düğün için iyi bir zaman olacak. Bu süre zarfında, bir sağlık durumunuz varsa ciddi olunuz, kontrolü ertelemeyin. Kendi kendini iyileştirmekten kaçının! Gelen haberlerden memnun kalacaksınız. Mali planda hafta içi Akrep kadınları için uygun olacaktır. Bir miktar parayla bir piyangoda şansınızı deneyebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, daha fazla e-posta, telefon görüşmeleri ve başkalarıyla yapılan görüşmelerle çok yoğun bir zaman geçirme olasılığı yüksektir. Sindirmek için o kadar çok bilgiyle ve kafanıza akan birçok fikirle, her şeyi anlamlandırmak için mücadele edebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara karşı temkinli olun. Bir şeyi yapmak için baskı altında hissedebilirsiniz.

YAY BURCU : Bu hafta sizin için profesyonel ve mali açıdan ilginç olacaktır. Hafta boyunca, bir satın alma, mülk edinme, para alma benzeri konular ile ilgili eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Maddi yönden önemli fırsatlar elinize geçebilir, ticari hayatta şanslı olabilirsiniz. Birçoğunuz sevilen birinden bir hediye alacak ya da dikkat çekecek. İlginç bir gelişme veya daha güçlü duygular, yeni bir romantik arkadaşlık ya da flört içinde ortaya çıkabilir. Hafta içi kesinlikle hoş bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, geçmişinizdeki kişilerle beklenmedik bir karşılaşma veya internetten görüşme yaşayabilirsiniz.

Yay burcu bu hafta bir toplantı veya görüşme için bir davetiye alacaksınız veya tartışacaksınız. Bu hafta, Yay burcunun altında doğan insanların çoğu duygusal olarak kararsız olacak. Ruh haliyle açıklanamayan karmaşıklıklar, duygular ve arzularda değişkenlik yaşayacaksınız. Aslında, şimdi başarının eşiğindesin. Bir arkadaş için hediye almalısın. Bu günlerde hoşgörü ve diplomasi gibi özellikler önemli rol oynayacaktır.

Yay burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, romantizm, sosyalleşme ve eğlenmek için harika bir zaman olacak. Çok güçlü arzular olabilir, özgüveniniz yüksek ve iddialı olabilirsiniz. Bu hafta randevular ve buluşma için ideal bir zamandır. Birini dış görünüşün ve çekiciliğin ile kendine çekebilirsin. Bu çekicilik, yüzeysel değil, yoğun karşılıklı çekim ve kimyaya dayanıyor olabilir. Bekar olanlar bu hafta aşkı bulabilirler.

OĞLAK BURCU : Bu hafta aşk hayatınızda mutlu anlar yaşayabilirsiniz. Hatta romantik ve sevgi deneyimleri için uygun olacaktır. Önünüzde arkadaşlarınızla görüşmeleriniz var. Birçok kişi tarafından farklı zamanlarda toplantılara davet edileceksiniz. Sosyal bir hafta olabilir, evinize de misafirler gelebilir. Yakın ve uzaktaki insanlarla ilginç sohbetler veya ilişkiler olacak. Bu hafta, başarıya ulaşmada büyük bir ısrarla başaracaksınız, bu da finansal planlarınız için önemli olacak. Büyük ihtimalle ailenizden gelen genç biriyle önemli bir konuşma yapacaksınız. Endişeler veya gerginlikler de aile içerisinde olabilir.

Oğlak burcu bu hafta yanlış anlamalar veya yetersizlik nedeniyle sıkıntılar olabilir. Hoşnutsuz müşterilerle ilgili sorunlar olabilir. Kendi işini yapan kişiler ticari hayatta bazı aksilikler yaşayabilirler. Bu hafta eviniz veya diğer mülkleriniz hakkında zor bir karar vereceksiniz. Bu hafta belli bir süre boyunca depresif ruh halinizin sebebi bir şey olabilir.

Oğlak burcu erkekleri bu hafta, bir noktada onları beklenmedik bir şekilde kolay bir başarıya götürecek zor bir karar vermek zorunda kalacaklar. Oğlak burcu kadınları, bu hafta evleriyle ilgili planlarını veya fikirlerini gerçekleştirmeyi her ne pahasına olursa olsun isteyecekler. Bu hafta, ailenizdeki diğer insanlara karşı sıkıntılı durumlar olabilir. Onları bir şekilde ikna etmeniz gerekebilir.

Oğlak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma’ya kadar samimi ilişkileriniz olumsuz duygular, mesafe veya diğer ilişkiler sorunları nedeniyle stresli hale gelebilir. Bu engellerin çoğu kendi korkularınız veya eleştirilerinizden kaynaklanır. Başkalarının sevgisini ve ilgisini göz ardı etmeyin. Fazla çaba sarf etmek ilişki dramları riskini azaltacaktır. Sorumluluklarını görmezden gelmenin zamanı değil. Birisi size destek olabilir. Görevlerinizi bir an önce tamamlamanız daha iyi olacak.

KOVA BURCU : Bu hafta önemli bir karar vermeniz ve bunu başarmak için gerekli adımları atmanız gerekir. Şimdi, sizi hiçbir yere götürmeyecek olan şeyler ileride fayda sağlayabilir. Ancak bu hafta düşünce ve eylemlerde istenmeyen kaos yaratabilecek olaylar olabilir. Sorun (ortaya çıktıklarında) tam olarak sizin tarafınızdan bu tür davranışlar nedeniyle olacaktır. Bu hafta çok başarılı ve hatta sizin için özel olabilir, ancak hepsi seçimlerinizin hızına, şimdi gerçekleşecek olan şansın yakalanmasına bağlı olacaktır. Şimdi hayatında bir misyonu olacak yeni insanlarla tanışacaksın. Onlarla yapılan görüşmeler veya toplantılar göz ardı edilmemelidir. İyi ya da kötü davranışları (kişisel kararınıza göre) tesadüfi olmayacaktır.

Kova burcu bu hafta size bitmemiş bir işi daha önce bitirme veya farklı koşullar nedeniyle başarılı olmadığınız bir şeyi yaşama fırsatı verilmesi olasıdır. Günlerini kısır yorumlarla ve kıskançlıkla dolduran insanlardan kaçının. Aileniz dikkatinizi çekecek ve ev konforu için önemli konularla uğraşmaktan daha sorumlu olmanız gerekecek.

Kova burcu bu hafta özgünlüğünüz iş başında veya günlük hayatınıza da yansıyor. Başkalarının dikkatini çeken çalışmalar yapabilirsiniz. Halen günlük iş ve hizmetin değerini öğrenmek sürecindesiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bu hafta bazı sağlık kararları alınabilir.

BALIK BURCU : Bu hafta iş hayatında yetenekleriniz bu hafta ön planda olabilir ve insanlar sizden bir şeyler öğrenmek isteyebilirler. Başkalarına yeni fikirler verebilirsiniz. Bu hafta iletişim, dostluk ve ilişki güçleri arasında uyum ve denge olacak. Hem iş hem de aile hayatını dengede tutabilirsiniz. Aynı zamanda eğlenceli, romantik ve yaratıcı yanınız da ortaya çıkabilir. Sizi mutlu edecek davetlere katılabilirsiniz. Çalışma hayatında da bazı aktiviteler olabilir. Ya d abir iş seyahati yapabilirsiniz. Bu hafta çıkılan yolculuklardan güzel haberler ile geri dönebilirsiniz.

Balık burcu bu hafta aşk hayatında mutlu anlar sizler bekliyor olacak. Mesela en çok romantizm, yaratıcılık ve keyif için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kişisel yaratıcılık ve kendini ifade etmeyi keşfetmek için uzun bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Varlığınızın amacı, en büyük endişelerinizden biridir. Bazı amaçlarınız da sizi endişelendirebilir.

Balık burcu bu hafta iletişim iş başında veya kişisel hizmet alanlarında bolca olacak. Çok fazla kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük ritim hızınız hızlanır. Sağlık sorunları olabilir. İş arkadaşlarınızla ihtilaf ve tartışmalara dikkat edin. Egzersiz programları şimdi size fayda sağlar. Evde ve ailede atmosfer hala keyifli olmalı.

Ev içerisinde pek çok sorumluluk ve tadilat işleri olabilir. Bahar temizliği beklenenden daha uzun sürmüş olabilir. Aydınlanma, daha yüksek manevi bağlantınız ile ilgili topluluklarla görüşmeler olabilir. Sosyal hayatınıza ayırdığınız zamanda arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi şaşırtabilir.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder