26 Temmuz 2018 Perşembe

29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç 29 Temmuz 2018 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.KOÇ BURCU: Bir süredir her şey yolunda gidiyor. Ta ki bugüne kadar. Bugün güne mutlu başlarken hiç ummadığınız biri ile tartışacak ve bunu gün boyu kafanıza takacaksınız. İşinizle gerginlikler söz konusu olabilir ancak bunun için farklı bir çözüm bulacaksınız ve b durumun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Çevrenize karşı daha sakin davranmalısınız.BOĞA BURCU: Artık bir nokta koymalısınız. İlişkinizi bu denli yokuşa sürmenin bir anlamı yok. Aklınızdakileri yapacak kadar güce sahipsiniz var sadece harekete geçmelisiniz.Her işi başarmak zorunda değilsiniz bir alanda uzmanlaşmanız sizin için yeterli olur ancak bu konuda gözünüz hayli aç. Bazı harcamalar sizi zora sokacak bunun farkındasınız.İKİZLER BURCU: Bugünlerde dikkatiniz çok dağınık. Bir dizi önemli kararlar alıyorsunuz ancak daha bunu uygulamaya dahi geçmeden unutuveriyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmak için kendinizi fazla yormamalısınız. Çünkü koyduğunuz hedeflere rahatlıkla ulaşıyorsunuz. Kazancınızı artırabileceğiniz hesaplar içine gireceksiniz.

Sabah saatlerinde farklı bir gerilim ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Fakat endişeleriniz uzun sürmeyecek ve olaylara iyimser açıdan bakacaksınız.

YENGEÇ BURCU: Son günlerde sizin enerjiniz çok yüksek. Ancak partneriniz için aynı şeyleri söylemek zor. Bu aralar coşkunuza karşılık alamayacaksınız. Sizin hareketli yapınız karşınızdaki kişiyi etkiliyor ama onun hareketsizliği de sizi üzüyor. Aşıksınız ama bunu göz ardı edemezsiniz. Bütçeniz harcamalarınız için gayet uygun. Canınızı sıkmayın her şey olacağına varır.ASLAN BURCU: Bugün sizin gününüz. Sabah sakin başlayan gününüz öğleden sonra hareketlenecek. Özellikle daha hızlı bir seyir alacak bunun için daha temkinli olmalısınız. Öğleden sonrası sizin için daha yoğun olacak. Arkadaşlarınızla bazı organizasyonlara katılabilirsiniz bunun için hazırlıklı olmalısınız. Eğlenceli zaman geçireceksiniz.

BAŞAK BURCU: Bugünlerde gözler size çevrilmeye başlıyor. Aşk ve sosyal hayatınızda popülerliğiniz arttığı bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde ki insanlara bu aralar dikkat etmelisiniz gizli hayranlarınız bulunabilir. Hiç ummadığınız biri size aşkını ilan edebilir. Eski bir tanıdığınız size maddi anlamda size yardımcı olabilir, inatçılık etmeyi bırakıp onun yardımını kabul etmelisiniz.TERAZİ BURCU: Bugünlerde tez canlısınız. Oysa erken varılan yargılar sizin için yanlış sonuçlara neden olabilir. İstikrarlı davranmaya çalışıyorsunuz hatta bunun için uzunda bir uğraş veriyorsunuz ancak her şey istediğiniz şekilde sonuçlanmıyor. Para konusunda bonkörsünüz ancak tahsilatta hep sınıfta kalıyorsunuz.

AKREP BURCU: Aşk hayatınızda hep zirvedesiniz ve bugünlerde de durum ayı. Bunun için özel bir çabanız da yok aslında. Kendiniz oluyorsunuz ve örnek gösteriliyorsunuz, o kadar. Son zamanlarda aklınızda yurt dışında kalmak gibi bir düşünce var. İyi düşünmelisiniz. Tekrar kilo problemi yaşamak istemiyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz.YAY BURCU: Bugünlerde dikkatiniz çok dağınık. Bir dizi önemli kararlar alıyorsunuz ancak daha bunu uygulamaya dahi geçmeden unutuveriyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmak için kendinizi fazla yormamalısınız. Çünkü koyduğunuz hedeflere rahatlıkla ulaşıyorsunuz. Kazancınızı artırabileceğiniz hesaplar içine gireceksiniz.

OĞLAK BURCU: İşinizde yıldızınız parlasa da özel de durum hiç de iç açıcı değil. Son zamanlarda partnerinizle aranız bozuldu. Aslında ikinizden de kaynaklı bir durum söz konusu ve nedenini ikinizde biliyorsunuz ancak adımı ise karşı taraftan bekliyorsunuz açıkçası daha da bekleyeceksiniz. Bir alacağınızı elde edeceksiniz ve bu sizi rahatlatacak.KOVA BURCU: Uzun bir çalışmanın ardından yaptığınız işin sonuna geldiniz ve bunu ortaya çıkarmadan önce yakın çevrenizle paylaşmak onların fikrini almak istiyorsunuz. Haklısınız, başarı paylaşıldıkça güzelleşir. Duygusal olarak farklı bir yerdesiniz ne yaşadığınızı pek bilmiyorsunuz. Bu aralar üzerinizde ne olduğunu bilmediğiniz bir sıkıntı var.

BALIK BURCU: Son zamanlarda adeta kapalı kutusunuz. Gizemli halleriniz dikkat çekiyor. Zaman geçtikçe daha anlaşılır davranışlar içinde bulunmalısınız aksi halde çevreniz tarafından pek anlaşılmıyorsunuz. Bazı girişimleriniz kişi ya da kişilerce durdurulmaya çalışılıyor ancak buna izin vermemek sizin elinizde. Size zaman kaybı yaratacak tartışmalardan uzak durmalısınız.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder