18 Haziran 2018 Pazartesi

19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 19 Haziran 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Bugün size sunulmuş özel günlerden biri. İş hayatınızda beklediğinizin üzerinde takdir toplayabilirsiniz. Bu hak edilmiş bir başarı ve sizin için çok özel bir öneme de sahip. Birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları yüzünden başınız ağrıyabilir. Bugün göğüslemek zorunda kalacağınız problemlere karşı kendinizi hazırlamalı ve hedefleriniz konusunda bildiğinizden şaşmamalısınız. Duygusal anlamda ise kimi kırgınlıklar sizin müdahalenizi bekliyor. Partnerinizin sorunlarını sakin ve anlayışla dinlemelisiniz. Üst solunum yollarına dikkat.

BOĞA BURCU : Bugünlerde büyük bir enerji ve canlılık içerisindesiniz. Amaçlarınızın neler olduğunu biliyorsunuz, planlarınızı yaptınız ve harekete geçtiniz. Artık hayalleriniz o kadar uzak değil. Bugün kalıcı işler yapmak için önemli adımlar atacaksınız. Kendinizi yoğun iş temposunun içinde bulabilirsiniz. Ani iş gezileri gündeme gelecek ve bağımsız yönünüzü istediğiniz gibi kullanma şansınızı elde edecek, özellikle inatçı yapınızı ön plana çıkaracaksınız. Bugün kulak misafiri olacağınız bir konuşmanın gerçekliğini araştırmadan tepki vermemeniz de fayda var. Her şey her zaman göründüğü gibi değildir. Ödemelerdeki ihmalleriniz sorun yaratabilir, dikkat.

İKİZLER BURCU : Sizin için bir şeyi ret etmek oldukça zor. Duygusal yanınız buna izin vermiyor. Ancak maddi konularda hayır kelimesini kullanamadığınız kişiler sebebiyle zorlanabilir ve ailenizde buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Gerçekler canınızı yakmadan ve aile ilişkilerinizi bozmadan önce uyanmanız hayrınıza olacaktır. Çevrenizle bütünleşmekten hoşlanmanıza rağmen bugün aykırı düşünceler içindesiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğuna inanıyor ve iletişim içinde olduğunuz kişilere karşı kendi savunmanızı yapıyorsunuz. Sevdiğiniz insana her zaman olduğundan daha fazla önem vermelisiniz.

YENGEÇ BURCU : Son günlerde yaşananların da etkisiyle bugün kendinizi darmadağın bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Emek vermekten yoruldunuz, Her şeyden önemlisi de kendinizi anlatmaktan ve sizi anlamaya çalışmalarını beklemekten yoruldunuz. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve kendiniz için farklı bir yol denemeyi seçin. Bugün sevdiğiniz konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Güçlü iş birliği olduğunuz kişilerle aranızda uzaklıklar söz konusu ve onlarla iletişim sağlamak için, kısa yollar gündeme gelecek. Parasal konularda iyi haberler sizi bekliyor.

ASLAN BURCU : Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Kararlarınızı yalnız vermekten hoşlandığınız için coşku duygusunun eksilmesi, sizde gerilim yaratıyor. Bugünlerde harcamalarınızı dikkat etmeli ve önceliklerinizi bilmelisiniz. Aksi takdirde fazlasıyla üzülebilirsiniz. Son pişmanlığınız da yaşananları düzeltmeye yetmeyebilir. Ayrıca bugün kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak sorunlara karşı dikkatli olun. Sizin hayatınızı kontrol altına alınmasına sadece siz engel olabilirsiniz. Bugün en iyisi kendinizi sanata verin, sinema iyi tercih olabilir.

BAŞAK BURCU : İnsanların kolaylıkla kabullendiği güçlü ve etkileyici bir karizmanız var. Bu özelliğiniz sizi her konuda, avantajlı hale getiriyor Sosyal bir toplumda yaşadığınızı ve sosyal bir disiplin içinde hayatın sürdürülmesi gerektiğini hiçbir zaman aklınızdan çıkarmıyorsunuz. İnsanlarla iletişim konusunda çok iyisiniz. Eğer sezgilerinizin rehberliği doğrultusunda da hareket ederseniz başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ruhsal anlamda sıkıntılarınızdan ağırlığını taşıdığınız yaşanmışlıkların kötü izlerinden arınmak için bugün iyi bir gün. İş arkadaşlarınızın davetine katılmanız size yeni kapılar açabilir. İş hayatınızda profesyonelliğinizi geliştirebileceğiniz arayışlarınız olumlu sonuçlar verecektir.

TERAZİ BURCU : Aynı düşünceye sahip olduğunuz kişilerle bir arada olacağınız bir gün olmasına rağmen yalnızlık duygusuna kapılabilirsiniz. Sizin içiniz dışınız bir aslında. Ancak bugünlerde iş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem vermelisiniz. Düşünceleriniz de dahi kararsızlıkların gölgesinin düşmesine izin vermemeniz gereken zamanlardasınız. Ailenize yeterince zaman ayıramadığınızı düşünüyor olabilirsiniz ama onlar sizin yoğunluğunuzun farkında, kaygılanmayın. Sağlığınıza da her zamankinden daha hassas davranmalısınız.

AKREP BURCU : İş yaşantınızda gizli düşmanlarınız olduğu bir gerçek. Kinci değilsiniz ama bazen elinizde olmadan onlara içerliyorsunuz. İş yaşantınızda farklı bir sisteminiz var. Çevrenize kendinizi ispat etmeniz zor oluyor. Sizin için çevreniz çok önemli elinizdeki olanakları onlarla paylaşmaktan çekinmiyorsunuz. Ancak yakın çevrenizde iş yada düşüncesi doğru karar olmayabilir. Pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacak tutkunun yoğun olduğu beraberliklere adım atacaksınız.

YAY BURCU : Bugün bir süredir aklınızda olan ancak bir türlü hayata geçiremediğiniz konular yeniden gündeme gelebilir. O dönemde yaşadıklarınızı hatırlayın ve şimdi aynıları tekrar etmeden size ikinci kez sunulan bu şansı en iyi şekilde değerlendirmeye bakın. İş yaşamınızda aksayan durumlar sizi ilgilendirmemeli. Siz sorumluluklarınızı yerine getirmesini biliyorsunuz. Değişken yapınıza rağmen mantıklı davranışlar içindesiniz. Maddi konularda ki şanslı sürecinizi ne kadar doğru değerlendirirseniz o kadar karlı çıkarsınız.

OĞLAK BURCU : Bugün duygusal açıdan zor bir gün olabilir ve duygusal olarak kendinizi teskin edebilte zorlanabilirsiniz. Yaşadıklarınız oldukça güç ve bunaltıcı olmasına rağmen sizler bugün çevrenize ki insanlara özellikle de sevdiğiniz insana karşı toleranslı davranmalısınız. . Çalışma hayatınızdaki tempolu gidişat sizi strese soksa da sevdiğiniz insanın desteğiyle kendinizi daha huzurlu ve enerjik hissedeceksiniz.

KOVA BURCU : Bir süredir gelişen olaylar sizi de etkileyebilir. Bugün çevrenizde gelişen olayların etkisiyle sizde patlamalar yaşayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz şartlar bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getireceğine işaret etmekte. Kolay olanı herkes başarır siz bugün zor olanı yapmaya çalışın. Sevdikleriniz de sizi yalnız bırakmayacağını da bilmelisiniz.

BALIK BURCU : Bugün iş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların samimiyetten uzak yaklaşımları ile karşılaşabilirsiniz. Bu sizin işinize olan bağlılığınızı etkilememeli. Başarılarınız kısa dürede size yeni kapılar açacaktır. Bugün, finans konuları ile ilgili değişik düşüncelere sahipsiniz fakat, aklınızdan geçenleri paylaşma konusunda çekimser davranıyorsunuz. Özel hayatınızdaki olumlu hava size bu günlerde iyi gelecektir. Partnerinizin sıcak ortamında rahatlayın.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder