15 Haziran 2018 Cuma

16 Haziran 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 16 Haziran 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Aman dikkat, bugün gözden kaçıracağınız herhangi bir konu meslek hayatınızda zorlayıcı etkilere sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise partnerinizin sorunları sizi bir hayli bunaltabilir. Birlikte olduğunuz insanın hayatında ki yerinizi sorgulayabilir ve onun kararsızlıkları karşısında isyan edebilirsiniz. Ne olursa olsun bugün sakin davranmalısınız. Bazı konular istediğiniz gibi gelişmeyebilir ya da beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Hiç üzülmeyin ve bu beklenmedik değişikliklerin sizin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Çünkü günün sonunda işinize yarar, güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

BOĞA BURCU : Güven sizin için çok önemli ama herkes sizin gibi değil. Bugün kiminle nerede ne konuştuğunuza çok dikkat edin. Kelimeler size pahalıya mal olabilir. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Bunu aklınıza getirin ve davranışlarınızı buna göre belirleyin. Özel yaşamınızda ise hareketli günler sürüyor. Yeni gelişmelere hazırlıklı olun. Çözüm bekleyen konularınız varsa, sizin dışınızda gelişen olayları dikkate almalısınız. Bu sayede istediğiniz değişiklikleri yapabilir ya da fark yaratabilirsiniz. Sonra bir bakmışsınız her şey çözüme kavuşmuş.

İKİZLER BURCU : İnsan ilişkileriniz oldukça iyi ancak ortaklıklar size göre değil. Ortak iş yaptığınız kişilerle ortak noktalarda bulaşamadığınız takdirde, birlikte yola devam etmek yerine yola kendi başınıza devam etme kararı almanız sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Cesur adımlar atmanız gereken bir dönem sizleri karşılamakta. Baktınız mevcut düzenlemeler veya yapılan planlar sizin istek ya da ihtiyaçlarınıza cevap vermiyorsa, harekete geçmek için aceleci davranmayın. Amacına hizmet etmeyen veya size hitap etmeyen planları bir kenara bırakıp yenilerini inşa etmenin tam zamanıdır.

YENGEÇ BURCU : Bugün iş arkadaşlarınızla ilgili üzücü bir haber alabilirsiniz. Onlar için önemlisiniz ve yalnız bırakmamalısınız. Özel hayatınızda ise, sorunlu ilişkilerden sebepsiz bitişlerden yorgun düşmüş ruhunuz aşk enerjisi ile yapılanmaya başlıyor. Uzun süredir devam eden bir davanız sonuçlanabilir ve yüklü bir kazanç elde edebilirsiniz. Hangi konularda ilerlemek istediğinize ve hangi planların size hitap ettiğine karar verecek olan sizsiniz. Dolayısıyla istekli olmadığınız anlaşmalarınız varsa, projelere başlamadan önce enine boyuna düşünmelisiniz.

ASLAN BURCU : İş hayatınızda son derece yoğun ve tempolu günler bekliyor sizi. Çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde hareket etmeye çalışın iş birlikleri ve sorumluluğu paylaşmak size artı olarak dönecektir. Kendinize olan güveniniz sorumluluklarınızın ne kadar bilincinde olduğunuzu yansıtmaktan da geri kalmayın. Siz lider ruhlu bir burçsunuz ve herkesin sizin fikirlerinizi uygulamasını istiyorsunuz. Tüm bunlar için de çevrenizdekilere baskı uyguluyor ya da sesinizi yükseltiyor olabilirsiniz. Ama buna ihtiyacınız yok. İnsanları ikna etmek ya da sizi anlamalarını sağlamak istiyorsanız, daha yumuşak bir tavır sergilemelisiniz.

BAŞAK BURCU : Bugün iş hayatınızda yeni işbirlikleri söz konusu. Bu durum size faydalı olacak kazanımları beraberinde getirebilir. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel yaşamınızda sorun çıkarmak için ellerinden geleni yapan sözde arkadaşlarınız olmalı. Kimsenin etkisi altında kalmamalısınız. Bugün şikâyet ya da eleştirilere açık bir gün değil sevgili Başaklar. Siz iyi niyetli olsanız dahi, istemeden karşınızdakinin alınabileceği cümleler kurabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Mutlaka konuşulması gerekiyorsa bile, birkaç gün beklemeniz size çok şey kazandıracaktır.

TERAZİ BURCU : İşinizle ilgili önemli kararlar arifesindesiniz. Bugün birlikte çalıştığınız insanlarla tartışmalardan kaçınmalısınız. Verilecek anlık kararlar pişmanlıkları da beraberinde getirebilir. Var olan şartlarınızı korumaya çalışmalı ve günü sakinlikle geçirmek için ekstra çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizle iletişim kurma çabalarınız sonuçsuz kalabilir. Abartılı cümlelere, aşırılığa tahammül edemeyen bir yapınız var. Bazı kişiler bunu tolere edebiliyor ama siz asla. Fakat sizin bu tavrınız ve tarzınız da onlar için dayanılmaz olabilir. Bu durumu dengelemeye çalışmalısınız.

AKREP BURCU : Son zamanlarda birkaç parçaya birden bölündünüz. Yoğun ve yorgun günler geçiriyorsunuz. İşinizdeki performansınıza dikkat etmelisiniz. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek bu alanlar da da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda başkalarından kaynaklanan etkilerin huzurunuzu bozmasına izin vermemelisiniz. Bu aralar size isteklerinizi soran veya sizi anlamaya çalışan kişilere karşı üslubunuza dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı istek ve ihtiyaçlarınızı dile getirirken, kullanacağınız dilin anlaşılır ve kibar olmasına özen gösterin. İsteklerinizin gerçeğe dönüşmesi, alışkanlıkların ve rutinin dışına çıkılması biraz zaman gerektirebilir.

YAY BURCU : Uzun zamandır sabırla çaba gösterdiğiniz konularda mükafatlarınızı almaya başlıyorsunuz. Maddi konularda önemli gelişmelerle standartlarınızı yükselme şansını elde edebileceksiniz. Bu dönem yaşadığınız her şey sizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır, bitmesi gereken bitecek daha iyisi gelecektir. Bugünlerde göz doktorunuza uğramayı ihmal etmeyin. Bu aralar "önce ben" diyorsunuz. Sadece kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Ancak bu isteğiniz bazı anlaşmalarınıza veya verilmiş sözlerinize olumsuz yansıyabilir.

OĞLAK BURCU : Bugün işinize daha fazla odaklanmalısınız. Yakın zamanda önünüze çıkacak tekliflerde bugünkü çabalarınız önem kazanacak. Duygusal konularda ise hassasiyetinizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sevginizi ifade etmekten korkmayın özür dilemeniz gerekiyorsa dileyin ki aşk kazansın. Finansal konularda ise gerginlikler yaşanabilir. Hata yapmaktan kaçınmak için olabildiğince detaycı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Yakın çevreniz veya birlikte çalıştığınız kişiler sizi acele etmeye ya da işlerinizi üstün körü ele almaya zorlasalar bile, siz titizliğinizi elden bırakmamalısınız.

KOVA BURCU : Bugün işinizdeki özel günlerden biri. Ama beklenmedik aksilikler yaşayabilir ve haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. İletişimlerinize dikkat etmelisiniz. Aşk hayanızda sizin dışınızdakilerin müdahalelerine izin vermeyin. Kararlarınızı birlikte alın, dışınızdakilerin hayatınızı yönlendirmesi sizi ileride daha fazla üzecektir.

BALIK BURCU : Bugün işinizle ilgili konularda aklınızın karıştırılmasına izin vermemelisiniz. Çevrenizdekilerin sadece önerilerini alın gerisi size kalsın. Özel yaşamınızda ise partnerinizle ilişkinizde de tutumunuz önem kazanmakta; yıkıcı değil yapıcı davranışlar içinde olmalısınız. Haksızlığa uğradığınızı düşünürken haksızlık edebilir, ilerleyen zamanlarda bunun zararları deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızı ya da özel yaşamınızı ilgilendiren konular hakkında yapıcı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Fakat bunun için öncelikle eleştiriye, tartışmaya ve en önemlisi fikir alışverişine son derece açık olmalısınız.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder