9 Haziran 2018 Cumartesi

10 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 Haziran 2018 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Bugün gelecek beklenmedik bir misafir sizin hayatınızla yüzleşmenizi sağlayabilir. Uzun zamandır sakladıklarınızın ağırlığı sizi yeterince yordu. Artık bu yükten kurtulmalı ve hayatınızı çeki düzen vermelisiniz. Aşk hayatınızdaki kararsızlığınız yeni sayfalar açmanıza engel oluyor. Para biriktirmek de uzman oldunuz, devam. İş yaşantınızla ilgili bir takım duygu gerginlileri yaşayabilirsiniz. Kökten gelen alışkanlıklarınızı değiştirmenin zor olduğunu biliyor ve bazı konularda ikilem yaşıyorsunuz. Kararlı davranışlarınızı karşınızdaki kişilere de hissettirmek zorundasınız. Ailenizle ilgili bazı pürüzlerin giderilmesi sizin tutumunuza bağlı unutmayın.

BOĞA BURCU : Bugün eski arkadaşlarınızla yan yana gelmek size de iyi gelecek. Kendinizi mutlaka dışarı atın bugün. Tazelenmiş bir zihinle, kendinize yeni bir yol çizebilir yeni başlangıçlarla hayatınızı restore Özel yaşamınızda ise kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı öfkeli davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Özgürlükçü değil sistemli oluşunuz bazı kişiler tarafından garip karşılanabilir.

İKİZLER BURCU : Bugün sabah saatlerinde işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna rağmen bu konuyla ilgilenmeli ve etraflıca düşünüp karar vermelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz verdiğiniz emeğin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Özel yaşamınızda ise gerginliklere meydan vermemelisiniz. Siz değişimler içinde olmanıza rağmen çevresel koşullar nedeniyle bu özelliğinizi yeterince gösteremiyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, maddi konularda istediğiniz güveni sağlamak için, çaba göstermenizi gerektiriyor. Bugün karşı tarafın size önermesini istediğiniz arzularınız gündemde olacak. Gizliliğe özenmemelisiniz.

YENGEÇ BURCU : Son zamanlarda bir hayli gergin günler geçirdiniz ama bugün kendinizi daha huzurlu ve keyifli hissederek güne başlayacaksınız. Duygusal konularda iletişime önem verdiğiniz takdirde pek çok sorunu ortadan kaldırabileceksiniz. Parasal konularda sıkıntılı günler yaşamamak için kredi kartınıza dikkat etmelisiniz. Bugün gücünüzü gösterme konusunda oldukça çekimsersiniz. Partnerinizle ilgili bir takım takıntılarınız olabilir. Onunla aranızda geçmişten kaynaklanan sorunlarınızı bitirmelisiniz. Geriye dönük konuşmalarla, birlikteliğinizi olumsuz kılabilirsiniz. Sizin isteklerinizle, onun kişisel çabaları, aranızda bir takım köprüleri oluşturacaktır.

ASLAN BURCU : Bugün yaşanacak gelişmeler sizi şaşırtabilir ve kararsız kılabilir. Mutlaka sezgilerinizin sesine kulak vermeli ve sağ duyulu davranmayı elden bırakmamalısınız. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana güvenmenin getireceği olumlu etkiler söz konusu. Aşkta her şey sizin mutlu olmanız için ilerlemekte. Yoğun ve gergin bir gün içindesiniz. Duygusal derinliğiniz çok fazla ve kendinizi farklı hissediyorsunuz. Çevrenizde oluşan olaylardan, çok çabuk etkileniyorsunuz. Olayları abartmadan gününüzü yaşamalısınız. Yaşamla aranızda olumsuz rüzgarların esmesine meydan vermemeli ve oto kontrol sisteminizi kullanmalısınız.

BAŞAK BURCU : Bugün her sözünüzü iki kez düşünüp öyle konuşmalısınız. Konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Aşk hayatınızda artık yüzünüzü geleceğe dönmelisiniz. Kararlı tutumunuzu bu yönde de ortaya koymanız her ikiniz için de doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile bugün Ay'ın bulunduğu konum, size olumlu destek verecek. Yaratıcılığınız ve organizasyon yeteneğinizin belirgin olduğunu, çevrenize ispat edeceksiniz. İnce hesaplar içindesiniz. Zaman kaybetmek istemiyorsanız, biraz daha hızlanmalı kısa vade de işlerinizi tamamlamalısınız.

TERAZİ BURCU : Bugünü sadece kendinize ayırın. Bir süredir ertelediğiniz ve aklınızda dolaşan tüm soruları ve düşünceleri önce sıraya koymalısınız. Tüm bunları ertelemek hiçbir işe yaramadığı gibi sağlığınıza da olumsuz etki ediyor. Akşam saatlerinde sanatsal bir faaliyet iyi gelebilir. Para konusunda kaygınız yersiz. Çevre ilişkilerinize kesin ve doğru bir yaklaşım içindesiniz. Bugün ele aldığınız konulara gerçekçi bir çözüm getireceksiniz. Kardeşler arasında bazı iletişim kopuklukları olabilir. Ailenizin kadınlarıyla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Dedikodulardan uzak kalmayı başarabilirseniz her şey lehinize ilerleyecek.

AKREP BURCU : Bugün sağlık problemleri gününüzü mahvedebilir. Bugün kendinize dikkat etmeli geçmeyen ağrılarınız için doktora başvurmalısınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın yaşadığı sorunlarının suçlusu sizmiş gibi davranması ona olan sabrınızı tüketebilir ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sezgileriniz çok güçlü. Bugün, düşünce gücüyle yapamayacağınız şey yok. İstekleriniz yaşama geçirme çabalarınız olumlu gelişiyor. İçinizden taşan enerjiyi faydalı işler için kullanmalısınız. Yakınlarınızın sorunlarına ruhani bir şekilde yaklaşacaksınız. Geçmişten ders almasını bilen özel kişilerdensiniz.

YAY BURCU : Yine işin stresiyle bir Pazar sabahına başlamak istemiyorsanız, eve iş taşımayın. İş hayatınızda yaşadığınız gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden olumsuzluklar yerini aşka huzura ve karşılıklı sevgiye bırakıyor tadını çıkarın. Maddi konularda sezgilerinize çok güveniyorsunuz. Kazançlarınızı kendi istekleriniz doğrultusunda yönlendirmekten yanasınız. Bugün, kendinizle ilgili birtakım sıkıntılarınız olabilir ve konuşurken ifade zorluğu yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızla, karşı tarafı suçlayıcı bir tavır içinde bulunabilir ve tepki alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU : Bugün içinize kapanmayın. İletişime önem vermeli ve zamanı iyi değerlendirerek hareket etmelisiniz. Ki bu konuda fazlasıyla başarılı olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Özel yaşamınızda ise romantik heyecanlı ve coşkulu bir gün sizleri karşılıyor sevginizi ifade edin ve duygularınızı özgür bırakın. Sosyal ve ikili ilişkilerinizde ikilem yaşamak istemiyorsanız, duygu ve mantık dengelerinizi korumak zorundasınız. Siz, zor koşulları sevdiğiniz için, tüm güç olan olaylar, gelip sizi buluyor. Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, karşı tarafın duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyuyorsunuz. İç güvensizliğinizi yenmelisiniz.

KOVA BURCU : Bir süredir üzerinizde taşıdığınız agresifliğiniz bugün sizi üzebilir. Anlamadan dinlemeden vereceğiniz tepkiler sizi seven insanların tepkisini alıp size olan güvenlerinin sarsılmasına neden olabilir. Özel yaşamınızda ise yönetme isteğinizi kontrol altına almadığınız takdirde mutlu olmanız da mutlu etmenizde çok zor. Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Her an değişen bu durum için, çok fazla canınızı sıkmamalısınız. Midenizle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU : Bugünlerde risk gerektiren tüm işlerden uzak durmalısınız. Başkalarına önderlik etmek başınızı ağrıtabilir. Hızlı düşünün ama hızlı kararlar vermeyin. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel zamanlardasınız. Aşk konusunda ilginç ve duygusal bir gün. Partnerinizden beklediğiniz romantik sözcükleri duyabilirsiniz. Birlikte beraberce katılacağınız sosyal aktivitelerde paylaşımlarınızda ortak paydalar içindesiniz. Farklı fikirler üretseniz bile, birbirinize vereceğiniz destek önemli olacaktır. Verimli bir gününüzdesiniz.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder