31 Mayıs 2018 Perşembe

Haziran 2018'e Özel Aylık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları aylık özel burç yorumunu her ayın ilk günü burdan takip edebilirsiniz.

Aylık burç yorumları ile burcunuzun o ayki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini aylık olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Haziran 2018 e ait aylık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Bu ay normal düzeniniz devam edecek ve ilişkinize daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Sorumluluklarınıza dikkat edin. Güvende olduğunuz insanlar size ihanet edebilir. Bu nedenle, ekstra dikkatli olmanız gerekir. Sorunları ele alırken tarafsız olun. Pratik bir yaklaşıma sahip olmanız, sizi problemlerin çoğundan kurtaracak ve iş hayatında çok aktif bir kişi olacaksınız. İşyerinizde, patronlarınız sizi bir şekilde sıkıntıya sokmaya çalışabilir. Bu ay harcamalar artabileceğinden masraflarınızı kontrol edin. Ev işlerini ele alırken sabırlı olun. Sağlık durumunuzda bu ay iyi olabilir. Konsantrasyonunuzu ve zihinsel huzurunuzu geliştirmek için meditasyon yapın.

Haziran’da Koç burçları akrabaları ile bir araya gelebilirler. Bu ay ailenizde ve farklı yerleşimlerde yaşayan akrabalarınızda önemli olayları yaşayacağınız bir zaman olacaktır. Arkadaşlarınızın sizi şaşırtacağı etkinlikler bu ay özel hale gelecek ve yeni anılar ile dolduracak. Söz ve düğün davetlerine katılabilirsiniz.

Bu ay bekar olanlar için yeni bir arkadaşlık, romantik ilişki ya da maceraya başlamak için iyi bir zaman olacaktır. Belki katılacağınız bir kutlamada da tanışacağınız biri ile flört edebilirsiniz ve tanışacağınız biri sizi etkileyebilir. Sizin için önemli bir yolculuk organize etme sürecindeyseniz, gerilim veya çatışmalara izin vermeyin çünkü her şey sizin için en iyi şekilde gerçekleşecektir. Haziran ayında, seyahat ettiğiniz ya da uzaktan gelen insanlar yeni bir şans ya da fırsat getirebilir. Bu ay, çoğunuz büyük başarıların eşiğinde olacaksınız. Hızlı düşünmeniz ve karar vermeniz gereken anlar olacaktır. Artık kararları, taahhütleri ve yükümlülükleri ertelemenize izin vermemelisiniz. Çünkü zaman sizin için çok önemli ve belirleyici olacaktır.

Bu ay sevdiğin ile kolayca anlaşacak ve uzlaşma sağlayacaksın, daha iyi anlaşmaya başlayabilirsiniz. Bu ay size yapacağı sürprizlerden dolayı heyecan duyabilirsiniz. Eşinizi bütün kalbiyle kabul edin, bu da size daha iyi bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Çiftler, ılımlı evliliklerinde bir takım huzursuzluklar ve kıskançlıklar yaşamış olabilirler. Ancak birbirinize bu ay daha fazla güven duymanız ve güven sorunlarını aşmanız gerekiyor. Bekarsanız, yeni bir ilişki şansınız olabilir.

Mali olarak, bu ay ortalama olacak. Dikkatli olmalısın ve gereksiz harcama yapmaktan kaçınmalısın. Beklediğin para zamanında gelmeyebilir. Bu nedenle, mali planlarınızı yaparken dikkat edin. Lüks eşyaları veya ev eşyalarını satın almak için daha fazla harcama yapabilirsiniz. Bu ay, görevlerinizi yaparken daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Küçük konularda patronlar ile yanlış anlamalar olabilir. İşleriniz bir sebepten dolayı gecikebilir. İşyerinde ek sorumluluklar alabilirsiniz. Projelerinizi zamanında bitirmek için aşırı stresli hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU : Bu ay verimli bir zaman geçirecekler. Geliriniz artacak ve elinize geçen para tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacaktır. İşle ilgili uzak seyahatlere çıkabilirsiniz, ancak yolculuk sırasında dikkatli olmalısınız. Finansal hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Ancak, lüks ihtiyaçlarınız için ek masraflar olabilir. Bu ay, bekarsanız yeni ilişkilere girmeniz ve mevcut ilişkisi olanların da ilişkinizi geliştirmeniz için elverişli olacaktır. Sevdiğiniz insanın size pek çok konuda bu ay faydası dokunabilir. Ailenizde şüpheli durumlar olabilir ve ancak akrabalarınızla mutlu zaman geçirebilirsiniz. Sağlık durumun bu ay iyi olacak.

Haziran’da Boğa burçları akrabalarınızdan, komşularınızdan veya yakın dostlarınızdan bir erkek ya da genç bir adamın hayatındaki önemli olaylar hatırlanabilir. Bu ay senin için kolay bir ay olmayacak. Aksine, bir kimseye yanlış inancınız, beklentiler ya da verilen sözlerin tutulmaması ile ilgili bazı karmaşık anlar yaşayacaksınız. Birçok boğa burcu artık samimiyetsiz ya da yalan söyleyen kişileri hayatlarından çıkarabilirler. Bu ayki toplantılar, ciddi veya politik bir sebeple ilgili önemli ilişkilerinizi veya sosyal aktivitelerinizi teşvik edecektir. Şimdi, çevrenizdeki bir çocuk veya başka gençlerle ilgili kişisel umutlarınız olacaktır. Birçoğunuz doğum ile ilgili bir olay veya hamilelik ile ilgili sürpriz haberler alabilirler.

Bu ay eşinizle sağlıklı bir etkileşim sürdürmelisiniz. Yaşam partneriniz olabilecek özel kişiyle mükemmel iletişim kurabilirsiniz. Bu ay evlilik uyumunun tadını çıkaracaksınız ve aranızda anlaşmazlıklar ortadan kalkacak. Aile üyelerinizle samimi bir ilişkiye sahip olmalısınız. Bu ay bekar olanlar arkadaş çevresinden biri ile flört edebilirler.

Mali durumunuz bu ay düzgün olacaktır. Bununla birlikte, kişisel ihtiyaçlarınız için harcamalarınız olabilir. Arkadaşlarınız size destek olur ve ihtiyaç duyduklarında para yardımı yapabilirler. Beklenmedik finansal kazançlar da alabilirsiniz. Eğlenceler için de masraflar olabilir. Bu ay uzun vadeli yatırımlar için plan yapabilirsiniz. Kariyer büyümeniz iyi olacak ve tüm çabalarınızda başarıdan zevk alacaksınız. Altınızda çalışan kişilerin desteğiyle iş baskısından kurtulmuş olabilirsiniz. İş yerinizdeki üst düzey yöneticilerinizle tartışmaya girmekten kaçının. Uzun bir aradan sonra, iş arayanlar bilgi ve becerilerine en uygun olan uygun bir iş bulabilirler.

İKİZLER BURCU : Bu ay normal bir ay olacaktır. Bekleyen çalışmalarınızı bitirmek sizde biraz rahatlama sağlayabilir. Her zaman size en iyi desteği sunan kişilere güvenin. Yaşamdaki olumlu değişimler size rahatlık ve mutluluk verebilir. İşyerinizde güveninizi yeniden kazanacak birileri olacak. Pek çok sorun karşısında daha iyi bir çözüm bulmak için pratik bir yaklaşıma sahip olun. Dikkatsizliğinizden dolayı beklenmedik kayıplara maruz kalma riskiniz vardır. Aile üyeleri ilişki sorunları konusunda tavsiyelerinizi arayabilirler. Bazen, dürtüsel doğanız ve endişeleriniz hayatta refahınızı azaltacaktır. Zihinsel huzur verecek kişisel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sağlık durumunuz bu ay normaldir.

Haziran’da İkizler burçları etrafınızda büyük bir gerginlik olacaktır. Doğru ve zamanında karşılanması gereken her türlü anlaşmaya hazır olun. Bu ay, hangi mesafe olursa olsun, bir geziye çıkarak olumlu duygular yaşayacaksınız. Artık birçoğunuz arkadaş ya da akrabalarla buluşarak daha sosyal bir ay geçirme şansı elde edecekler. Size yakın yaşayan birinden neşeli bir haber ya da telefon görüşmesi için heyecan duyacaksınız.

Sevdiğiniz insan ile evlenme şansınız var. Bazılarınız gerçek sevgiyi bulabilir. İlişkinizde artık evlilik kararı alarak ailenize durumu açıklayabilir ve tanıştırabilirsiniz. Çiftler evlilik uyumunun keyfine varacaklar. Bekarsanız, hoşlandığınız kişinin dikkatlerini çekmek için ihtiyaçlarına önem vermelisiniz. Evlilik için sizinle tanışmak isteyen biri de olabilir ve yakınınız sayesinde bir araya gelebilir, talipleriniz ile görüşebilirsiniz.

Bu ay riskli yatırımlardan para kazanacaksınız. Daha fazla yatırım girişiminde bulunmayı planlayabilirsiniz. Farklı kaynaklardan para alacaksınız. Beklemede olan miktarları telafi etmek için güçlü çabalar verin. Kısa seyahatler ve yardımlar için masraflar olabilir. Bu ay iş hayatında öfkenizi kontrol etmeli ve aksi takdirde iş yerinde memnuniyetsizliğe yol açabilecek tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. İş ilerlemeniz, işteki gecikmelere neden olabilir. Ayrıca ekstra çalışma olabilir. Stresten rahatsız olabilir ve bazı görevlerinizi erteleyebilirsiniz. Tüm görevlerinizi dikkatli ve zamanında bitirmeye çalışın.

YENGEÇ BURCU : Bu ay hedeflerinizi gerçekleştirmek için sıkı çalışmanızı ve ekstra performans sergilemeniz gerekiyor. Aile üyelerinizle iletişim kurduğunuzda onlara karşı dürüst ve net olun. Sosyal çevrede görüntünüzü etkileyebilecek aceleci kararlar almayın. Yeteneğiniz ve sıkı çalışmanız, bu ay size olumlu geri dönüş sağlayabilir. Sosyal ve kültürel etkinliklere aktif olarak katılabilirsiniz. İlişkilerde ekstra özen göstermeli ve sorumluluklara uygun şekilde katılmalısınız. Arkadaşlarınla keyifli bir yolculuğa çıkabilirsin. Yurtiçi aktivitelerinizde yaratıcı olmaya çalışın. Bu ay sağlık sorunları ile karşılaşma riskiniz var.

Haziran’da Yengeç burçları bir kız ya da genç bir kadın ile dertleşebilir ve ondan destek alabilirsiniz. Size bir konuda yardımı dokunabilir. Bu ay geliriniz için iyi bir ay olacak, özellikle de iş veya işten bir şey alacak olanlarınız için beklenen para zamanında elinize geçecek. Artık daha yüksek ücretli işlerde gelirinizde artış, prim veya maaşta da zam teklifi bekleyebilirsiniz.

Haziran ayında, duygusal ya da aşk hayatında istikrarsız bir ay olabilir. Hassas ruhunuzu farklı bir şekilde etkileyecek olaylar olacak. Hızlı tepki vermenizi veya çözüm bulmanızı gerektiren haber veya önerilerinizi bekliyoruz. Bu ay, daha iyi bir gelir, iş veya daha fazlası için seyahate çıkabilir ve bu seyahatten başarı bekleyebilirsiniz. İş başvurularınızdan da olumlu geri dönüş olabilir. Birçoğu başka bir topluluktan para alacak.

Sevgiliniz ile biraz duygusal yönden çalkantılı bir ay yaşayabilir, anlaşmazlıklar olabilir. Bazı sorunları onunla dürüstçe çözmeye çalışın. Eşinizle dostane bir ilişki kurabilirsiniz. İletişiminizde aktif olacak ve eşinizin ihtiyaçlarını anlayacaksınız. Sizden daha fazla ilgi bekleyebilir. Durumlar olumlu göründüğünden, aşk hayatınızda özellikle evlilik hakkında doğru kararlar almalısınız. Bekar olanlar da evlenecekleri kişi ile bu ay tanışabilirler. Karşılarına çıkacak kişi ile ciddi bir beraberlikleri olabilir.

Bu ay, mali durumunuz makul olacaktır. Para akışı problem olmayacaktır. Yatırımlarınızdan parasal kazançlar elde edersiniz. Sağlıkla ilgili harcamalar olabilir. Ayrıca lüks eşyalarda harcamaları kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu ay, kariyerinizde iyi bir ilerlemenin olması için üstlerinizle çatışmaları önlemeniz gerekiyor. Bazı meslektaşlarınız sizi demoralize etmeye çalışabilir. İhtiyacınızı artırarak ve çabalarınızı ortaya koyarak, işinizdeki problemlerin üstesinden geleceksiniz.

ASLAN BURCU : Bu ay keyifli bir dönem geçirecek ve aile üyelerinizle mükemmel iletişimin tadını çıkaracaksınız. Komşularınızla ilişkiniz güçlenecek. Finansal durumunuz daha iyi gelirle daha iyi olacak. Kişisel yaşamda uzak bir yolculuğa çıkabilirsiniz, ancak yolculuk sırasında dikkatli olmanız gerekir. Sosyal çevrenizdeki şans getirecek önemli etkinliklere katılabilirsiniz. Çalışmanızı gerçekleştirirken güven duyacaksınız. İş konsantrasyonunu geliştirmek için meditasyon yapın. Sağlık durumunuz aynı olabilir. Fiziksel güzelliğe ve sağlığa önem vermelisiniz. Ancak tansiyonunuzu kontrol altında tutmanız gerekiyor.

Haziran’da Aslan burçları evinizin ve ailenizle ilgili ilginç olaylar olacak. Şimdi birçoğunuz gelecekteki annelik ya da bir çocuğun doğumu hakkındaki haberlerden keyif alacaksınız. Yakın çevrenizden biri bebek sahibi olabilir. Mayıs ayında yaşadığınız üzüntülerin nedenleri, yavaş yavaş ortaya çıkacak. Yaklaşan etkinlikler için daha olumlu bir ruh hali ve beklentiler olabilir. Bu ay, bir çocuk, torun veya ailenizdeki genç bir kişi hakkında önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Bir çocuk veya genç ile ilgili bir mahkemeye veya yasal kurum ile ilgili işleriniz olabilir.

Genel olarak, bu ay etkinlikler beklentilerinize ve planlarınıza göre gelişecektir. Küçük sürprizler olsa bile, daha iyi başarınızı veya gelişmenizi teşvik edeceklerdir. Bu ay evinizde duygusal yönden stresli olabilirsiniz ve beklenmedik bir çatışma olabilir. Profesyonel düzeyde, Haziran çalışmalarında daha iddialı olanlar için yeterince güzel olacaktır. Artık işiniz için daha iyi gelir veya beklenmedik bir bonus alabilirsiniz.

Yakın arkadaşlarından birine aşık olabilirsin. Duygularınızı ifade etme şansınız olabilir. Bekar olanlar yakın çevreden biri ile ilişkiye başlayabilirler. Bununla birlikte, ortaya çıkabilecek herhangi bir sonuç için hazır olmanız gerekir. Çiftler birbirlerine daha fazla ilgi duymaya başlayabilirler. Eşinizle yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Bazılarınız evlilik hazırlıkları yapabilir.

Bu ay, mali durumunuz makul olacaktır. Para ile ilgili konularda keskin bir zekaya sahip olacaksınız. Seyahat sırasında gereksiz harcamalar olabilir. Uzun vadeli planlara para yatırmak için doğru zaman. Arkadaşlarınıza maddi yardımda bulunmaktan kaçının, bu tutarı hatırlamak mümkün olmayabilir. Becerilerinizi entelektüel uğraşlarınızda ifade eder ve işinizde mükemmel bir ün kazanabilirsiniz. Kariyer hayatında geçici bir gerileme olabilir ve daha düşük rütbeli ve statüdeki insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İşler gereksiz yere ertelenebilir. Bu nedenle, gelecekte olumlu sonuçlar beklemeden işinizi güvenle gerçekleştirin.

BAŞAK BURCU : Bu ay istenen sonuçları elde etmek için yoğun çaba sarf etmeniz gerekebilir. Güven kaybı, performansınızı etkileyebilir. Bazı şeylerin farkında olsanız da, durumları etkili bir şekilde halledemezsiniz. Koşullar sizi değiştirebilir ve başkalarına karşı sert olma eğiliminde olabilirsiniz. Meditasyon yapmak, stresinizi azaltabilir ve huzur verebilir. Aile hayatın sağlıklı olacaktır. Ancak, aile üyeleriniz zaman zaman dayanılmaz olabilir ve arada gerginlikler çıkabilir. Bu ay yavaş ve istikrarlı bir başarı bekleyebilirsiniz. Sosyal çevrede yüksek profilli kişilerle tanışabilirsiniz. Aile üyelerinizin sağlığı endişeye neden olabilir.

Haziran’da Başak burçları planlarınızı ve taahhütlerinizi geliştirmek için büyük umutlarınız olacaktır. Şimdi sizin için önemli etkinliklerin gelişmesini bekliyor olacaksınız ve bu anlamda Haziran, özellikle finansal olarak sizin için ilginç bir ay olabilir. Bu ay pek çok başak burcu daha iyi gelirlerle veya beklenmedik kar elde etme konusunda şanslı olacak. Bu ay boyunca, bir aile üyesinin hareketleri veya sözleri sizi duygusal olarak incitebilir veya size bazı sorunlara neden olabilir. Kişisel hayatınız bu ay farklı toplantılar, geziler ve yeni tanıdıklarla çok daha ilginç olacak. Bu ay uzun süredir devam eden sorunu veya mülk anlaşmazlığını sizin lehinize yerleştirmek konusunda iyi bir ay olacaktır. Akraba veya arkadaş ailesindeki boşanma veya diğer ayrılıklarla ilgili haberleri almak üzeresiniz.

Haziran ayında eski aşk ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir, eski sevgiliniz ile tekrar görüşerek konuşacaksınız. Ancak, bu eski aşkın yeniden canlanması anlamına gelmez, kesinlikle değil! Çocuğunuzun ya da torununuzun kişisel çıkarları, etkinlikleri ya da gelişiminde daha ciddiye almaya kararlısınız.

Bekar olan başak burçları bu ay sosyal çevrelerinde katıldıkları bir etkinlik ya da başka vesile ile tanışacakları biriyle ilişkiye başlayabilirler. Size ilgisi olan biri de duygularını açabilir ve hoşlandığınız birinden duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Evliyseniz eşiniz size karşı samimi olmayabilir, bu da hayal kırıklığına neden olabilir. Sevdiğinizin ihtiyaçlarına öncelik verecektiniz, ancak bunları zamanında tamamlayamayabilir. Onun beklentilerine karşılık vermek önceliğiniz olabilir.

Mali olarak, bu ay makul bir ay olacak. Mülkiyet ile ilgili konulara daha çok önem vermelisiniz; mal mülk satın almak veya satmak olabilir. Bunun finansal avantajını aldığınızdan emin olun. Genel masraflarınız bu ay ortalama olabilir. Bu ay sizi bir konuda suçlamaya çalışabilirler ve bu nedenle, her hareketinize dikkat etmelisiniz. İletişimdeki saydamlığınız çabalarınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. İşle ilgili iletişim istenen sonucu getirecektir. İş arkadaşlarınız, ihtiyaç duyulan zamanlarda görevleri tamamlamanızda yardımcı olabilirler.

TERAZİ BURCU : Bu ay her şey her zamanki gibi olabilir ve pek bir sürpriz ile karşılaşmayabilirsiniz. Ancak, başkaları ile iletişim kurarken oldukça dikkatli olmalısınız. Ayın ortasında aile üyelerinizle geziye çıkabilirsiniz. Uzak yerler dikkatinizi çekecek ve bu tür yolculuklar da verimli olacaktır. Herhangi bir sebepten dolayı para harcamadan önce iki kez düşünün. Uzun süredir devam eden arzularınızın bazıları yerine getirilecek. Gelecekte sizi destekleyecek arkadaşlarınızla samimi bir ilişki kurmaya çalışın. Her türlü buluşma ve toplantı için sosyal çevreniz tarafından aranan kişi olabilirsiniz. Eğitime olan bağlılığınız, kurumda uygun bir şekilde tanınırlık kazanmanıza yardımcı olacaktır. Yorgunluk nedeniyle, tıbbi harcamalarınız olabilir ve fiziksel zorlamalardan mustarip olabilirsiniz.

Haziran’da Terazi burçları çok daha profesyonel iş toplantılarınız olacak. İşsizler veya iş arayanlar kendileri için uygun bir pozisyon bulmak için çok daha fazla fırsata sahip olacaklar. İş başvurularınızdan da güzel bir sonuç gelebilir. Bu ay, birkaç ilginç buluşmaya sahip olacaksınız ve hepsinden önemlisi, arkadaşlarınızla ortak bir sebeple bir araya gelmeniz gerekecek. Bu ay yaşadığınız bölgede yeni komşular, kiracılar veya başka değişiklikler olabilir. Bir akrabanın sağlığı dikkat ya da özel bakım ve izleme ihtiyacı gerektirebilir. Bir olayla ilgili haberleri, tanıdığınız birinden almak üzeresiniz. Bu haberler hem sizi hem de diğer aile fertlerini şaşırtabilir.

Bu ay, kişisel yaşamınızda sorunlara yol açabilecek öfkeni kontrol etmelisiniz. Daha sakin olmalı, özellikle sevdiğiniz insanla iletişim kurarken bazı sorunları alttan almanız gerekebilir. Yoksa sizin stresiniz ilişkinizde problem çıkarabilir. Uzlaşmalar yaparak zaman geçmesine izin vermelisiniz. Sıkı çabalarınız eşinizle ilgili birkaç sorunu çözebilir. Sevgiliniz ile uzlaşmanız önemli olacak. Bekar olanlar başka bir yerde yaşayan biri ile uzak mesafe bir ilişkiye başlayabilirler.

Birikimlerinizin artması için harcamalarınızda kontrollü olmanız gerekebilir . Herhangi bir mali risk ve yatırımdan uzak durun. Harcamalarınızı kontrol edemeyebilirsiniz, bu da sizi endişelendirebilir. Mali konularda sözlü taahhüt vermekten kaçının. Beklenmedik harcamalar olabileceğinden, mali konularda dikkatli olmalısınız. Bu ay, kariyer hayatın makul olacak. En az çaba harcadığınız zaman size istenen sonuç vermeyebilir. Durumları verimli bir şekilde ele almak için özgüveninizi geliştirmelisiniz. Bu ayki görevlerine devam ederken yavaş ve sistematik bir şekilde çalışın. Tartışma yapmak yerine daha diplomatik olmalısınız.

AKREP BURCU : Bu ay olumlu bir ay geçirecek. Bazı küçük sorunlar olsa da, bunların üstesinden gelebilirsiniz. Konsantrasyonunuz gelişir ve iç dünyanızda huzur elde edebilir, büyük resmi anlamanıza yardımcı olur. Geniş fikirli doğanız, hem kişisel hem de profesyonel yaşamda zorlu durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. İletişim şekliniz, bekleyen görüşmeler üzerinde iyi bir etkiye sahip olacak ve durumunuzu yükseltebilecektir. Ayrıca astlarınız ve üstlerinizle akıcı bir ilişki kurabilirsiniz. Yetenekleriniz ve harcadığınız çabalar sizin doğru tanınmanızı sağlayacak. Bu ay neşeli insanlarla arkadaşlık kuracaksınız ve size pozitif enerji verecekler. Sosyal yaşamda duyacağınız övgülerden onur duyacaksınız, bu sizi memnun edecektir. Sağlık durumunuz bu ay iyi olacak.

Haziran’da Akrep burçları kişisel ve profesyonel ilişkilerinizi önemli bir gelişim gösterebilir. Birçok alanda yeteneklerinizi gerçekleştirmek için yeterli hırsla, istekle ve gayretle çalışma gösterebilirsiniz. Bu ay, finansal belgeleri ve ödemeleri başarılı bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Muhtemelen ailenizde (normal maaşınızın dışında) para alacaksınız. Aile gelirinizde artış olacak. Sizinle veya başka bir yerde yaşayan bir çocuk veya genç hakkında neşeli haberler gelecek.

Bu ay, yeni bir iş, iş bağlantıları veya yarı zamanlı çalışma için yeni fırsatlar arıyor olacaksınız. İş başvurularından da geri dönüş almanız olasıdır. Kendi kişisel beklentilerinizi ve umutlarınızda bu ay ilerleme olabilir. Başlangıçta yazdığımız gibi, Haziran profesyonel ve iş planında başarılı bir ay olacak. Bu ay kazancınız artacak ya da en azından yatırımlarınız başarılı olacak. Elbette, hangi maliyet ve yatırımlara bağlı olduğunuzu ve ne kadar umut verici ve makul olduklarına dikkat edin.

Aşk hayatında bu ay her şey yolunda olacak. Duygularınız üzerinde kontrolü yeniden kazanmanız ve sevginizin artması sevgilinizin sizden beklentilerini karşılayacak. Birbirinize karşı duyduğunuz aşk artabilir. Ancak eşinizle her türlü tartışmadan uzak durmalı, önce onu anlayıp dinlemeye çalışmalısınız. Evlilik hayatında huzursuzluk çıkmaması için daha sakin olmanız gerekiyor. Bekar olanlar ise bu ay yeni bir aşka hazır olmayabilirler ve sadece flört aşamasında kalabilirler.

Bu ay, masrafları ele alırken kendinizi kontrol etmelisiniz ve herhangi bir parasal taahhütte bulunmadan önce iki kez düşünmelisiniz. Finansal kurumlar tarafından sunulan yatırımlara girebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kaynaklardan beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Bu ay bazı borçlarınızı tamamen kapatmanız olasıdır. Her şey yavaş ya da bazen yanlış yönde gidebileceğinden, bu ay işinizde dikkatli ve sabırlı olmanız gerekir. Profesyonel iş için yapılan yolculuklar verimli olacaktır. Herhangi bir işlem yapmadan önce artıları ve eksileri anlamaya çalışın. Herhangi bir işe başlamadan önce bilgili kişilerden tavsiye alınız.

YAY BURCU : Bu ay hedeflerini gerçekleştirecek. Değerli insanlarla kalıcı dostluklar kurma şansınız olacak. Son gelişmeler hakkında bilgi toplamak için uyanık olmanız gerekecek. Öznitelikleriniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Başkalarına ilham kaynağı olacaksın. Evinizin yenilenmesi için para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmış azimli ve kararlı bir insana dönüşeceksin. Arkadaşların seninle gurur duyacaklar ve senden övgü ile bahsedecekler. Karlı olan ihtiyatlı yatırımlar yapabilirsiniz. İhmaliniz küçük sağlık sorunlarına yol açabilir.

Haziran’da Yay burçları önünüzde ciddi mali sözleşmelerin olacağı bir ayı vardır. Elinize geçecek olan paranın alınmasıyla ilgili olanlar veya daha büyük veya daha önemli harcamalarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu ay, profesyonel taahhütleriniz ve planlarınız olsa da bazı riskler de olabilir. Şimdi sözleri değişken olan insanlara bağlı olacaksınız ya da kendi çıkarları tarafından yönlendirilen insanlarla ilgileneceksiniz. Bazı ödemelerin zamanında alınması konusunda endişeleriniz olabilir. Bu, tüccar veya üretici olanlarınız için gergin bir ay olacaktır.

Haziran ayında, sağlığınızı etkileyeceğinden, bu ay duygusal olarak fazla sorun yaşamamaya ve stresten uzak durmaya gayret edin. Çatışmalardan ve zihinsel stresten kaçının. Artık kendinize ait olmayan problemler veya korkularla kendinize fazla yüklenmemeniz gerekiyor. Başkalarının sorunları yüzünden kendinizi fazla perişan ediyor olabilirsiniz.

Eşinizin ihtiyaçlarını karşılamak için planlarınızda birkaç değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Görünüşünü değiştirmek için irade gücünü kullanmalısın. Eğer kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve daha çekici görünmek istiyorsanız, bu ay ideal görünüme kavuşmak için sabırlı olmanız gerekecek. Evlilik hayatınızda bu ay keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu ay ev gereksinimlerinize özel ilgi göstermeniz gerekiyor. Evlenme teklifini sonuçlandırma şansınız olabilir. Bekar olanlar ise katıldıkları davetlerde birinden hoşlanabilirler ve sizden hoşlanan biriyle görüşmeye başlayabilirsiniz.

Bu ay finansal işlemleriniz elverişli görünüyor. Uzun vadeli yatırımlara girebilir ve sabit gelir temin edebilirsiniz. Hedefleriniz yerine gelecek ve yeni satın almalar elde edebilirsiniz. Ancak, harcamalarınızı dikkatlice izlemeniz gerekir. Bu ay, kariyer gelişiminiz olumlu olacaktır. İşteki tutarlılığınız, işinizde istenen sonucu verecektir. Kariyer hedeflerine ulaşmak için dikkatle çalışmaya devam ederek, yükselen statüye yol açacaksınız. Gelirinizde de iyileşme şansı vardır.

OĞLAK BURCU : Bu ay karışık sonuçlar alacak. Sıkı çalışmanız sonuç verebilir, ancak biraz gecikmeyle. Evde ailenizle bazı konularda daha anlayışlı olmaya çalışın. Bazen, hareketlerinizde daha asabi ve sabırsız, anlayışsız olabilirsiniz. Bu nedenle, başkalarıyla iletişim kurarken dikkatli olun. İşinizdeki iş yükü, ailenizle geçirdiğiniz zamanı azaltabilir. Onlara daha az zaman ayırmanız da sorun olabilir. Bununla birlikte, bazı profesyonel yolculuklar, çıkılan iş seyahatleri iyi bir sonuç verecektir. Aile çevrenizde stres ve anlaşmazlıklar olabilir. Bir kursa yazılmaya veya etkinliklere katılmaya eğilimli olabilirsiniz. Bu ay sağlığınıza iyi bakın.

Haziran’da Oğlak burçları sizden yakın ve uzaktaki insanlarla yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz ve tanıdıklarınızla sıkça bir araya gelebilirsiniz. Artık çok daha iyi bir ruh haliniz olacak ve geleceğiniz hakkında çok daha iyimser olacaksınız. Eğer evlenmek istiyorsanız da ailenizin onayını alabilirsiniz ve hazırlıklar olabilir. Haziran ayı sizin için çok duygusal olacak. Çünkü hayatınızdaki önemli insanların yokluğunu hissedeceğiniz bir ay olacak. Sevdiklerinize özlem duyabilirsiniz. Hoş duygular yaratacak arkadaşlarınız ve akrabalarınızla daha fazla temas kuracaksınız, ancak başkalarının bıraktığı boşluğu doldurmayacaksınız. Ailenizdeki bir kişinin hayatındaki önemli bir olay, sizi çok duygusal hissettirecektir veya ağlatabilir.

Bu ay, içsel duygularınızı sevgilinize ifade edip, iyi bir ilişki kurmanız için en uygun zamandır. Sevdiğinizle daha iyi anlaşabilirsiniz ve güzel bir ay geçirebilirsiniz. Sevgiliniz ile şeffaf iletişiminiz kayda değerdir. Onunla güven sorunlarını aşacaksınız. Eğer bekarsanız, mükemmel bir eş adayı bulmak için samimi çabalarınız elverişli olabilir. Aradığınız kişi bu ay karşınıza çıkabilir.

Bu ay, mali durumunuz ortalama olacak. Mali işlerinizde dalgalanma olabilir. İyi parasal kazançlarınız olsa da, gereksiz harcamalar tasarruflarınızı etkileyebilir. Geri almak mümkün olmadığı için arkadaşlara para vermekten kaçınmak daha iyidir. Yaptığınız maliyetlerin çoğu ailenizin sağlığına doğru olacaktır. Bu ay, işinizde hem olumlu hem de olumsuz etkilerle karşılaşacaksınız. Arzularını yerine getirebilirsin, ancak birkaç zorluk yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşmak mümkün olacak. İş arkadaşlarınız tarafından işyerinizde sorunlar olma riski vardır, bu da sorumluluk almadan önce iki kez düşünmenizi sağlayabilir. Bu hareket kariyer gelişiminizi etkileyebilir.

KOVA BURCU : Bu ay işleri yavaş ve titiz bir şekilde ele almalı ve sabırlı olmalısınız. Sosyal yaşamınızda aktif ve meşgul olabilir ve her planınızda yavaş yavaş ilerleyebilirsiniz. Finansal işlemlerden adil bir sonuç alabilirsiniz. Gereksiz geziler giderlerinizi artırabilir. İşyerindeki ek sorumluluklar, tamamlanabilmeniz için daha fazla çaba gerektirebilir. Yetenekli bir kişi olarak mükemmel bir performans sergiliyor ve sorun giderme konularını akıllıca ele alıyorsunuz. Gelirinizde bir artış olabilir ve yeni iş görevleri alınabilir. Popülerliğiniz artacak ve verimli yolculuklara devam edeceksiniz. Sağlığınız iyi ve diyetinizdeki ekstra dikkatiniz sizi formda tutabilir.

Haziran’da Kova burçları özellikle kız ya da genç bir kadının hayatındaki önemli bir etkinlikte bulunabilir veya ona yardım edebilirsiniz. Belki düğün hazırlıklarına da yardım etmeniz gerekebilir. Bu ay, geleceğiniz için büyük umutlar ya da beklentilerle dolu olacaksınız. Bir etkinlikle ilgili güçlü duygular ve heyecan olacak. Bir erkekle ilgili bir araya gelerek konuşmanız gerekebilir.

Haziran ayında sevdiğiniz birinin bebek sahibi olacağını öğrenebilirsiniz. Erkekler, Haziran ayında, özellikle arkadaş çevrenizdekilerden veya meslektaşlarınızdan gelen hayatınızda önemli bir rol oynayacak biri ile zaman geçirebilir. Kişisel ya da profesyonel yaşamınızda başarılı olacağına dair sürprizler olacak. Bu ay birçok şey sizi şaşırtacak. Yepyeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu ay, aşk hayatın biraz sakin olabilir. Partnerinizi olur olmaz sebeplerle sinir etmemeye çalışmayın. Bu ay doğru zaman olmadığından, eşinize bir şey önerme fikrinizi erteleyebilirsiniz. Çiftler samimi bir yaşama sahip olacak ve bazı sorunları sırası ile çözecekler. Bekar olanlar ise aşk hayatlarında sürpriz yaşayabilirler. Hoşlandıkları birinden duygularına karşılık bulabilirler.

Bu ay, birkaç nedenden ötürü yurtiçi ihtiyaçlarınız için önemli harcamalar olabilir. Bu ay boyunca fonlarınızda çok fazla dalgalanma olabilir; masraflarınızı kontrol etmek zor olabilir. Sabit birikimleriniz bazı tamir işlerine gidebilir. Kısa seyahatler harcamalarınızı artırabilir. Bu ay, işinizde olumlu değişiklikler görebilir, para kazanma ve tanınma şansınız artar. Bu ay karar vermek için yetkili bir pozisyonda olabilirsiniz. İş yerinizde değerini kanıtlamak ve itibar kazanmak için fırsatlar elde edebilirsiniz.

BALIK BURCU : Bu ay hayatınız özellikle konfor ve tanınma kazanma konusunda iyi olacaktır. Kendinize güvenseniz ve durumları anlasanız da, ifade etmekten korkabilirsiniz. Hassas olduğun için, her durumda daha sakin ve ciddi olmaya çalışmalısın. Arkadaşlarınızın çevrelerine saygı duyabilirsiniz. Aile üyelerinizle kısa yolculuklara ve gezilere katılabilirsiniz. Çabalarınız bireysel yaşamınızda olumlu geri dönüşler almanızı sağlayacak, ancak bazı stresli koşullar olabilir. Profesyonel deneyiminiz tatmin edici olacaktır. Kişisel olarak uzun mesafeli seyahatlere çıkabilirsiniz. Herkesle iletişiminizde şeffaf olun. Bu ay boyunca sağlık durumunuz mükemmel görünüyor.

Haziran’da Balık burçları evinizde bir ay boyunca daha fazla göreviniz ve ilgilenmeniz gereken ev işleri olacaktır. Haziran ayında bir aile tatili ya da başka bir sebepten dolayı çocuk veya torunla ilgili bir etkinliğe katılacaksınız. Sizden uzak yaşayan bir çocuk veya genç hakkında mutlu edici haberler gelebilir. Belki eğitimi ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Haziran ayında, garip ve açıklanamaz tartışmalar ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle kadınlarla ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir. Muhtemelen bu olaylar sizin romantik (evlilik) ilişkinizi etkileyecektir. Eşinizle aranızı bozmak isteyen biri olabilir. Ya da sizi dolduruşa getirmeye çalışabilir. Son aylarda çok acı çektiğiniz endişelerinizi geride bırakabileceğiniz sakin bir Haziran ayı geçireceksiniz. Daha olumlu haberlere veya yeni fırsatlara sahip olmanın zamanı geldi.

Bu ay eşinizle gerçek bir iletişim kuracaksınız. Siz ve eşiniz birbirinizi iyi anlayacaksınız. Partnerinizle yaptığınız görüşme, yaşamdaki temel sorunları çözmeye yardımcı olacaktır. Çiftler dostane bir ilişkiyi paylaşırlar ve birbirlerine ilgi duyarlar. Eşinizden gelen duygusal destek sizi bir ölçüde rahatlatacaktır. Bekar olan kişiler aşk hayatlarında sürpriz gelişmeler yaşayabilirler.

Mali durumunuz bu ay sabit olabilir. Ancak, masraflarınızı kontrol etmeniz gerekir. Uzun vadeli yatırımlarınız size ekonomik fayda sağlayacaktır. Uzun zamandır bekleyen borçlarınızı geri alacaksınız. İstenilen karı elde edemeyeceğinden, bu ay gayrimenkul satışından kaçınmanız gerekiyor. Bu ay görevlerini tamamlamak için sıkı çalışman gerekebilir. Sorumluluklarınızı yeterli şekilde yerine getirin ve iyi sonuçlar almak için bekleyen görevlerinizi tamamlayın. Tüm çabalarınızda sürekli olarak başarılı olmaya devam edeceksiniz. Meslektaşlarınızla net iletişim kurabilirsiniz.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder