6 Mayıs 2018 Pazar

7 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 7 Mayıs 2018 Pazartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Gizemli duygusallıklara açıksınız. Hassas ilişkilerde aşırılıklar, beklenmedik tepkileri getirebilir. Bir arkadaşınızın kişisel gibi gösterdiği probleminin altında size kadar uzanan bir yol var. Bugünleri kendiniz için değerlendirebilir ; iç hesaplaşmalara yol açan pişmanlıklardan, çözüm getirmeyen tartışmalardan uzaklaşabilirsiniz.Kendi değeriniz ve öz benliğinize iyi gelecek olan şanslı durumlar gündeme geldiğinde bunu hemen yakın çevrenizle paylaşmak yerine biraz daha içinizde yaşamalı ve bu yaşamın sadece kendinize ait olduğunu unutmamalısınız. Herkesi üzmemek adına kendi değerlerinizden ödün vermeniz sizi farkında olmasanız da yıpratıyor.Yoğun geçirdiğiniz günlerin bugüne etkisi dalgınlık ve her konuda isteksizlik olabilir. Biraz durup dinlenmeli hatta bol bol uyuyup enerji toplamalısınız. Özel hayatınızda ise işler yolunda gidiyor. Dostlarınızla beraber ekip çalışması yapabilirsiniz. Deneyimleriniz oldukça göz doldurmakta. İnsanlara yardım etmek çok hoşunuza gidiyor.

BOĞA BURCU : İyi anlaştığınız kişilerle, yeni düşüncelere, yeni niyetlere yönelebilirsiniz. Aile ilişkileriniz üzerindeki korumacılığınız, bazı kişilik gelişmelerini önleyebilir. Bugünler derin özlemleri giderme günleriniz. Bu özlemlerde, kaderci avunmalarla, birtakım pişmanlıkları örtmeye çalışacaksınız. Kendinizi yenileme niyetlerinizin önünde kendini gizleyen engelleriniz var.Sağlık konusunda kendinize biraz daha dikkat etmeli ve vücudunuza fayda vermeyecek zararlı besinleri yeme alışkanlığından vazgeçmelisiniz. Zira bağışıklık sisteminizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Bugün planlarınızı ertelemek ve kendi kendinize huzurlu bir gün geçirmek isteyeceksiniz. Ancak etrafınızda dönen hareketli olaylar buna pek izin vermeyebilir.Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak.

İKİZLER BURCU : Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler. Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir.Yakın çevrenizle güzel bir dayanışma içersinde olup dostlarınızdan destek alacağınız, kısa süreli seyahatlerde huzur bulacağınız bugün kendinizi çok iyi hissedebilir ve bütün bir haftanın yorgunluğunu çıkarmışçasına rahatlayabilirsiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırmalı, özel ilişkilerde partnerinize karşı daha sevgi dolu yaklaşmalısınız.Canınız şu sıralar çok sıkılıyor. Bunun nedeni sizin karamsarlığınız. Moralinizi yüksek tutun. Maddi durumunuzu sorun etmeyin. Birazcık çaba ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Cömertliğiniz size zaman zaman zor anlar yaşatıyor.

YENGEÇ BURCU : İlişkilerinizdeki dengeler sakin ve esnek yaklaşımların sürekliliğini gerektiriyor. Verimli yakınlaşmalar bu dengelerin korunmasına bağlı. Bugünlerde kırılganlığa biraz açık duruyorsunuz. Aile içinde ve arkadaşlıklarda gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, duygularınızı olumlu düşüncelere doğru yönlendirmeye çalışmalısınız.Bugün eski dostlarınızla bir araya gelebilir ve geçmişte yaptığınız yaşadığınız olaylar üzerine geniş bir sohbet yaşayabilirsiniz. Eskiden yaşadığınız güzel günleri hatırlamak sizleri o günlere tekrar götürecek ve yaşadığınız bütün zorlu günler için minnet duygusu hissedeceksiniz. Kısa süreli seyahatler ruhunuzu olumsuz düşüncelerden arındırmaya yardımcı olacaktır.Çalışıyorsanız bugün sizin için olumlu anlaşmalar yapmak için en uygun zaman. Bu anlaşma sayesinde başarıya gideceksiniz. Para konusunda akılcı olmalısınız. Çünkü beklenmedik harcamalar çıkacak. Ama kısa yollardan kısmetleriniz var.

ASLAN BURCU : Ev hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı bir takım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz. Yakında bir ziyaretiniz var. İyimserlik ve kötümserlik arası gelgitleriniz geçici. İç dünyanızın derinliklerinde belli fasıllarla yaşadığınız uç duyguları, akılcı gayretlerinizle zararsız hale getirebilirsiniz.Geçmişten beri süregelen kronik sağlık sorunlarınız yeniden nüksedebilir. Strese bağlı gelişen bu tarz konularda daha dikkatli olmalısınız. Bugün çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda yersiz endişeler ve kısır döngülere girmemeye dikkat edin. Zira ruhsal anlamda böyle davranmak sizi yoruyor ve motivasyonunuzu düşürüyor.Bugün sizin için melankolik bir gün. Siz zaman zaman böyle zamanlar geçiriyorsunuz. Düşünceleriniz karmakarışık. Önünüze gelene akıl danışmanız işinizi kolaylaştırmaktan çok zorlaştırabilir. Üstelik bu kişiler yanlış kararlar almanıza sebep olabilir.

BAŞAK BURCU : İsabetli öngörülerinizle belirlediğiniz fırsatları değerlendirme çabalarına gireceksiniz. Abartılmış bir sağlık sorunu bugünlerde sizi gereksiz koşuşturmalara sokabilir. Yakın çevrenizdeki dostluk ilişkileri, özgün önerilerle daha yapıcı değişimler gösterecek. Girişken özelliğinizi ortaya koymanız halinde, değişik insanlarla, yeni yaşam düşünceleri içine girebilirsiniz.Aşk hayatınızda partnerinize veya eşinize duyduğunuz sevginin dozajı sınırları aşabilir ve bu karşınızdaki kişiye baskı ve kıskançlık duyguları şeklinde geri dönebilir. Sevdiğiniz kişiyle açık iletişime geçmeniz kafanızda yaşadığınız bazı duygusal problemleri halletme yolunda güzel bir adım olacaktır. Şüphe duygusu ile sevginize zarar vermeyin.Bugünlerde aşırı hassaslığınız yüzünüzden okunuyor. Yoğun duygularınızla başınız dertte. Neden herşeyi biraz oluruna bırakmıyorsunuz? Yaşadığınız anlardan keyif alın. Etrafınızda zevk alacağınız çokşey var. Ama siz görmüyorsunuz.

TERAZİ BURCU : Son günlerde zamansızlıktan ihmal ettiğiniz özel uğraşlarınız, yakın bir zamanda profesyonel fırsatlar sunabilir. Ama bu konuda sürpriz bir güvensizlik de yaşayabilirsiniz. Bilincinizdeki birtakım arzular, bir dürtü şeklinde bilinçaltınıza taşınma niyeti içinde. Bu konuda pişmanlıklar duyabilir, geriye dönüş zorlukları yaşayabilirsiniz. Sağduyulu saptamalar, doğru kararları getirecek.Bugün kendinizi daha çok ailenize ve onların isteklerine karşı adayacağınız, onlarla güzel vakitler geçirmek isteyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Aile olmanın huzurunu ve sizi saran mutluluğu içinizde hissedebilir ve onlara karşı kendinizi gereğinden fazla özverili hissedebilirsiniz.Olumsuz duygularınızı yok etmek adına bugün bir dönüm noktası olabilir. Pozitif enerjiler sizi uzun süren kasvetinizden tamamen sıyırmak için bir şans tanıyor. Öylesine övgü dolu sözler duyuyorsunuz ki gülücükler yüzünüzden hiç eksik olmuyor. Yaşanan kötü olayları atlatmayı başardınız. Moraliniz gittikçe yükselecek.

AKREP BURCU : İkili bir ilişkinizde sonradan beliren ketum davranışlar, sizi bu ilişkiyi yeniden değerlendirmeye yönlendirecek. Bu tavrınızı bir kolaycılık olarak görüp bu ilişkiye yeniden şans da tanıyabilirsiniz. Yurtdışından sevindirici bazı haberler söz konusu. Sevinci ve özlemi bir arada barındırdığınız karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.Bugüne ait önceden belirlemiş olduğunuz planlarda bir aksilik çıkabilir ve bazı programları iptal etme durumunda kalabilirsiniz. Ancak yine de bu moralinizi bozmamalı. Aile bireyleri ile birlikte yapacağınız kısa süreli bir seyahat programı moralinizin düzelmesine yardımcı olabilir ve kaybettiniz sevinci hep birlikte tekrar yaşayabilirsiniz.İşte problem yaşayabilirsiniz. Bu da sizin yeterince çalışmamanızdan. Kendinizi tümüyle işinize veremiyorsunuz. Yoksa işinizi mi sevmiyorsunuz? Öyleyse hiç durmayın işinizi değiştirin. Bu hem sizin sağlığınız hem de çevrenizdekilerin sağlığı için iyi olacak.

YAY BURCU : Kendinizi özellikle sakındığınız bir oluşum, bu günlerde ısrarcılığını arttırabilir. Bununla ilgili fikir alışverişlerinden yararlar görebilirsiniz. Sevecen yaklaşımlarınız, önümüzdeki günlerde yeni dostluklar getirecek. Tutarlı bulduğunuz ilişkilerde girişken kişiliklerin olumlu anlamda yönlendirmeleri olacak.Ortağınız ve partnerinizle aranızdaki finansal sorunlarda biraz daha dengeyi korumanızda fayda vardır. Zira her söyleminiz esnasında bu tür konuları ortaya dökmeniz insanların sizden uzaklaşmalarına neden oluyor. İlişkilerdeki uzlaşmayı sağlamak adına biraz daha yapıcı davranışlar içinde olabilirsiniz.Yakında kendinizi zirvede bulacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Şu günlerde sevgilinizden size karşı daha tutkulu davranmasını bekleyeceksiniz. Yalnızsanız artık utangaçlığı bırakın. Biraz cesaret çok işinize yarayacak.Duygularınızı kontrol etmeniz zor olabilir. Ancak, aklınızla davranacak ve planlı hareket etmeyi başaracaksınız. Sabırlı ve kararlı davranabilir, böylece çevrenizde bulunanları etkileyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU : Bugünlerde ilgi alanlarınızı netleştirmeniz yararlı olacak. Kalıcı hale gelmesinden çekinilen bir soruna yaklaşımınızda, duyguları geri plana itmeniz gerekecek. Bu tutumla, konuyla ilgili endişeleri yok edebileceksiniz.Bugün istediğiniz şeyleri yapmakta zorlanabilir ve önünüze çıkan aksiliklerde öfkenize yenik düşebilirsiniz. Sizler tam tersi bir tutum sergileyip bütün aksiliklerin üzerine gitmek isteyecek ve her şeyi yoluna sokmak isteyeceksiniz. Fakat bu konuda biraz daha sakin ve sabırlı olmanız olayların bu şekilde gecikmesinin hayrını anlayacağınız bir şekilde yaşamınıza tesir edecektir.Herşey yolunda gidecek. Yeni bir insan hayatınıza girebilir. Ve yaşamınızı değiştirebilir. Agresif tavırlardan vazgeçip daha uyumlu olmaya çalışmalısınız.

KOVA BURCU : Bugünlerde eş, dost beraberliklerinde tamamlanamamış birtakım şeyleri yerine oturtma çabaları içine girebilirsiniz. Kişiliğinizi belirleyen temel özellikler birçok alanda belirginleşebilir.Yakın arkadaşlarınızdan birinin hayatı ile ilgili öğrendiğiniz yeni şeyler sizi şaşırtabilir ve bu noktada kendi yaşamınızdan bazı durumlara da şüphe ile bakmanıza neden olabilir. Sosyal ortamlarda bulunacağınız ve yakın arkadaş çevrenizle hoş sohbetler geçireceğiniz bir gün.Ayağa kalkmak bile istemeyebilir ve bel ağrılarıyla uğraşabilirsiniz bugün. Ortopedik sorunlarınızla ilgili doktorunuza danışmalı ve bol bol dinlenmeye çalışmalısınız. Hafta başı yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bunun sonucunda maddi ve manevi açıdan rahatlık kazanacaksınız. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insanla aranızda bir yakınlaşma olacak.

BALIK BURCU : Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda, kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı içine girebilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizde değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri, bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor.Seyahat, iletişim, yakın çevreler ve ufkunuzu genişletmek üzere yapacağınız konuşmalar yaşamınıza yönelik yepyeni kararlar aldırabilir ve özellikle eğitimle ilgili konularda daha farkındalıklı davranabilirsiniz. Eski düşünce kalıplarını atıp yenilerini kabulleneceğiniz bir gün.Bugün, zaten yoğun olan duygularınız iyice hareketlenebilirler. Bu durum, sizi güzel olan şeylere yöneltecektir. İlişkilerinizde bir uyum havası yakalayabilirseniz, günün nitelikleri sayesinde kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz.Duygularınız giderek güçleniyor. Son derece anlayışlı ve sabırlı bir tutum içine girecek böylece sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi daha sıcak hale getireceksiniz. Parasal konulara yönelik yapacağınız çalışmalar artıyor.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder