25 Mayıs 2018 Cuma

26 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 26 Mayıs 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Bugün işler sizin için yoğunlaşıyor. Edineceğiniz pek çok bilgi olacak, ama her şey mükemmel olmayacaktır. Görünüşe göre birisi yolunuza bir barikat koyuyor ve bu barikatı geçmeni zorlaştırıyor. Bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Engel aşmak için yaratıcılığınızı kullanın. Bunun gibi deneyimler sizi daha da güçlendirir. Bugün duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler gerekebilir fakat sizin bu olaylara tepkili davranmaktan çok ılımlı yaklaşmalı ve olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerinde durmalısınız. Güçlü pozisyonlara gelmeniz için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sadece sabırlı olmalı ve fikir değiştirmemelisiniz.

BOĞA BURCU : Bugün bir aktiviteyle meşgul olabilirsiniz. Aniden yoğunlaşmış gibi görünüyorsunuz. Zihinsel performansınız test ediliyor. Meydan okumaya hazır mısınız? Bireyselliğin önemini hatırlayın. Kendiniz olmaya ve kendi düşüncelerinizin arkasında durmaya özen gösterin. Ay kombinasyon burcunuz Oğlak'ta ilerlemektedir. Akılcı ve mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkilerini gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün, ailenizin yaşlı bireylerinden anne, hala, teyze gibi kişilerin bazı istekleri olacaktır. Onların taleplerine karşılık verme çabalarında olacaksınız.

İKİZLER BURCU : Bugün basit zevklere odaklanabilirsiniz. Mutluluk ve huzur bulmak için pahalı eğlence aktivitelerine katılmanız gerektiğini düşünmeyin. İhtiyacınız olan her şeyin sizin içinizde olduğunu farketmelisiniz. Doğadaki mutluluğu bulun ve ona gülümseyin. Güzelliğin, sadece pahalı nesnelerle dolu mağazalarda olmadığını, etrafınızda bulunduğunu göreceksiniz. Maddesel konuların kafanızdaki aldığı şekillenmeler çok önemli. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için kendinize zaman tanımalısınız. Parasal sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları temkinli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU : Bugün yaratıcı zihninize odaklanın. Sağlıklı ve güçlü bir büyüme için çok verimli bir zamandasınız. Sizin için önemli olan serinliğini korumaktır. Yolunuza çıkan küçük sorunlara aşırı tepki göstermeyin. Küçük karalamalarla karşılaşabilirsiniz, onlarla zamanınızı harcamayın. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerinizde mantıklı davranmak zorundasınız. Duygularınız her an karışabilir. Güven ihtiyacı içindesiniz. Partnerinizden beklediğiniz desteği bulamadığınız zaman, kafanızdaki beliren olumsuz fikirler yüzünden gün için, moraliniz hemen demoralize oluyor. Esnek olmaya çalışın.

ASLAN BURCU : Motivasyon içten gelmelidir. Sizi yataktan çıkarabilecek tek şey, iç sesiniz ve kararlılığınızdır. Çok fazla plan yapmak, oradan oraya koşturmak, sizi istemediğiniz noktaya getirebilir. Denetlemeyi unutmayın. Vücudunuza iyi davranın. Dışarı çıkın ve düşüncelerinizin güneş ışınları gibi yayılmasına izin verin. Ayaklarınızın altındaki zemini hissedin. Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Bugün isteklerinizde önleyemediğiniz tutkuların esiri olabilirsiniz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz.

BAŞAK BURCU : Bugün aklınız çok açık olmalı. İletişim sizin için son derece iyi olacak. Kendinizi ifade etmek için çok az kelimeye ihtiyaç duyacaksınız. Bazı kişilere olan bağlılığınız artabilir. Etrafınızdakilerle paylaşmanız gereken önemli bilgilere sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Kritik, pratik, sağlam görüşleriniz günün etkinliklerinde önemli bir rol oynayacak. Ay ortak burcunuz Oğlak'ta ilerlerken duygusal konularınıza ciddi bir yaklaşım gösteriyorsunuz. Özenli ve titiz davranacağınız bir gün. Her şeyi inceleyerek sonuca varmak istiyor ve şüpheleriniz konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz. Başlatacağınız çalışmalarda kendi gücünüzün sınırlarını deneyeceksiniz.

TERAZİ BURCU : Bugün bazı güçler ayağa kalkmanızı zorlaştırıyor olabilir. Omuzlarınızı dik tutun. Çevrenizdeki insanlarla aranızda anlaşmazlık olduğu için yalnız kaldığınızı düşünmeyin. Kendinize ve fikirlerinize saygı duyulmasını sağlayın. Fikirlerinizi güvenle söyleyin. Geri çekilmeyin ve savaşmaya hazırlıklı olun. Ay'ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizde özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızı güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.

AKREP BURCU : Bugün tembellik yapmaktan çekinmeyin. Gerçekten gerekmiyorsa parmağınızı bile kaldırmayabilirsiniz. Başkalarının da hareket etmesini sağlamak zor olabilir. İstediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Esnek doğanız bugün başkaları tarafından test edilebilir. Onların kaprislerine uyum sağlamanız gerektiğini göreceksiniz. Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen bugün kişisel isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları kesin bir şekilde ele alarak, yeni bir formüller üreteceksiniz. Eski dostlarınızla bir araya gelecek ve kendinizi daha huzurlu hissetmenin keyfini yaşayacaksınız.

YAY BURCU : Düşünceleriniz bugün sabit ve esnektir. Zihninizin ego ile uyumlu olduğunu ve içeride neler olup bittiğini doğru bir şekilde söyleyebildiğini göreceksiniz. Bazı insanlar sizden bilgi almak için yakınlık gösterebilir. Dikkatli ilerleyin ve tüm açıklamalarınızda dürüst olun. İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız.

OĞLAK BURCU : Bugün nasıl hissettiğinizi söylemek için mükemmel bir gün. Düşünceleriniz keskin ve net. Konuşmaya başladıktan sonra asla duramayacağınızı göreceksiniz. İnsanlar sözlerinizi dikkatlice dinliyor. Başkaları üzerinde büyük etkiye sahipsiniz. Ayrıca bugün büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Ay burcunuzda ilerlerken şüpheli yaklaşımlar içindesiniz. Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Ortak çalışmalar konusunda farklı düşünceler içinde olabilirsiniz fakat daha net olmayı denemelisiniz.

KOVA BURCU : Bugün beyninizin yavaş çalıştığını düşünebilirsiniz. Hatta duraksamalar yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızda hızlı, esprili cümleler kurmak biraz zor olacak. Zaman ayırın ve sözlerinizi çok dikkatli bir şekilde seçtiğinizden emin olun. Başkalarıyla iletişim kurmak bugün sizi çok zorlayacak. Çevrenizde farklı koşulların çalışma sistemlerini merak edeceğiniz bir gün. Duygu dünyanızı çevrenize kapatabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizin düşüncelerinizi merak etmelerine neden olacağınız gün için de, kendinize dönük çalışmalar içindesiniz. Bilinçaltınızı etkileyen Ay, melankolik yönlerinizi daha da belirginleştiriyor.

BALIK BURCU : Bugün seçtiğiniz kelimeler, kurduğunuz iletişimlere uygun olmayabilir. Beden diliniz çok daha etkilidir. Duyularınızın genel olarak güçleneceğini göreceksiniz. Bunun yanı sıra, damak tadınız da güvenilir. Yani bugün bütün duyularınıza güvenebilirsiniz. Bu gece özel biri ile gerçekleştireceğiniz yemeğin tadını çıkarın. Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanıza rağmen, aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Partnerinizin her şeyini merak ederken, düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyor, özel konularınızı kendinize saklıyorsunuz. Bugün, akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder