24 Mayıs 2018 Perşembe

25 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 25 Mayıs 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Yeni bir iş arıyorsanız, bugün bu konuyla ilgili bir gelişme olabilir. Şans bugünü özetleyen bir kelimedir. Bir güven dalgası yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Büyük ya da küçük problemleri pratiklik ve kolaylıkla çözebileceksiniz. Düşüncelerinizde ısrar etmeyi yeğlediğiniz gün içinde, kişisel başarınızın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz. Çevrenizle iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Öğleden sonra, üstlerinizle bazı konularda tartışma ortamı doğabilir. Doğruyu görseniz bile, duygularınızı kendinize saklamalısınız.

BOĞA BURCU : Bugün canlılık dolu bir gün. Diğer bir deyişle, kendinizi harika hissedeceksiniz! İnsanlarla tanışmaktan daha az korkuyorsunuz ve kendiniz de dahil olmak üzere her şey hakkında daha az şüpheniz var! Bu, biraz daha az çalışmayı düşünmek ve özellikle de kendinizi çok iyi hissettirmek için harika bir gün olacak. Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Bugün Ay'dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz. Size destek verenlere, siz de karşılık vermelisiniz.

İKİZLER BURCU : Son zamanlarda bir çeşit yükseliş ya da ödül şeklinde ikiye katlanmış bir mali destek elde etmiş olabilirsiniz. Önümüzdeki günlere de refah içinde devam etmek istiyorsanız daha fazla disiplinin ve çalışmanın gerekli olacağını anlamalısınız. Endişeye gerek yok, ama geleceğe yönelik bir strateji oluşturmak için iyi bir gün. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Partnerinizden beklediğiniz güven duygusunun önemli olduğu bir gün. Onun sizi etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, aranızda sorunlar çıkacaktır. Bugün ikili ilişkilerinizi gözden geçirerek, öfkelerinizin kaynağını bulabilirsiniz. Gizli hislerinizin sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve spor aktivitelerinizi yoğunlaştırmalısınız.

YENGEÇ BURCU : Psikolojik dönüşümün bir evresindesiniz. Yakın zamanda arkadaş çevrenizde büyük değişiklikler oldu. Bugün, nerede olduğunuzu ve ilişkilerinizin nereye vardığını değerlendirmek için bir fırsat sunuyor. Yeteneklerinizi sergilemeye zorlayan bir grubun içinde olabilirsiniz. Sizin gibi dışa dönük birinin bulunması gereken ortamlar daha farklı olmalıdır. Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda zorlanacaksınız. Arkadaşlarınızın aktivitelerine katılmak için, bir çok geçerli nedeniniz var. Çeşitli bahaneler yaratarak, kendi kabuğunuza çekilmemelisiniz. Kazançlarınızın olumlu gelişmesini, güçlü dostların elbirliğiyle, sağlayacaksınız. Böbreklerinizin hassas olduğu bir gün.

ASLAN BURCU : Kendinizi bugün biraz yıpranmış hissedebilirsiniz. Yeterince vitamin almıyor ya da dinlenmiyorsunuz. Hayatınızdaki ciddi ve yorucu meseleler enerjinizi alıyor olabilir. Temponuzu biraz yavaşlatmalısınız. Bugün, günlük hayatınızın tüm genel ayrıntılarına öncelik verin. Enerjinizi olumlu yönlendireceğiniz bir gün içindesiniz. Zorlamalar karşısında kendinizi çok iyi frenlemelisiniz. İsteklerinizdeki artışların doğrultusunda kendinizi kanalize ettiğiniz zaman, başarınızın daha yükseleceğini biliyorsunuz. Bugün, romantik bir gününüz ve yaratıcılığınızın desteklendiğini görmek sizi daha da güçlendirecek.

BAŞAK BURCU : Bugün aşk ve sevgi sizin için ön planda. Sevdiklerinizle küçük bir yolculuk planlayabilirsiniz. Öngörüleriniz, sorunların üstesinden gelmenize yardım ediyor. Gelecek birkaç hafta kasvetli geçebilir. Ancak sonra her şey tersine dönecek ve pırıl pırıl günler yaşayacaksınız. Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları kendinize seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz.Düşündüklerinizin anında gerçekleşmesini isterken, gergin ve sinirli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.

TERAZİ BURCU : Bu sabah kendinizi biraz yorgun ve depresif hissedebilirsiniz. Sorumluluklar bazen ruhunuza aşırı yükleniyor. Kısa bir tatile ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Sadece uygun zamana karar vermekte zorlanıyorsunuz. Bunun üzerinde durmalısınız çünkü bu tatil moralinizi düzeltmenize yardımcı olacak. Açık fikirli olduğunuzu bilenler, bugün içine kapanık ve gizemli davranışlarınızı, yanlış yorumlayabilirler. Araştırmacı yapınızın ön plana çıkmasıyla, derinlemesine düşündüğünüz bir gün içindesiniz. Planlarınızı doğru uygulamak için, kendi içinize kapanmış olabilirsiniz. Çevrenizin sizden hareket ve aktivite beklediğini unutmayın.

AKREP BURCU : İşlerinizi planlama konusunda iyi bir gün olacak. Önemli belgeleri dosyalamanız ve gereksiz materyallerden kurtulmanız gerekebilir. Bunu yapmak için zaman ayırmak uzun vadede size daha fazla zaman kazandıracak. Aşk hayatına gelince, açık olun. Zevkinize engel olabilecek yanlış anlamaları temizleyin. Her şeyden önce, eğlencenin tadını çıkarın! Kendinizi ifade ederken ketum davrandığınız için, çevrenizde bir giz oluşturuyorsunuz. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, parasal konulara daha fazla ağırlık verdiğinizi gösteriyor. Kazançlarınız konusunda duygusal tatminler sağlayacağınız işler yapmak istiyor, ortaklıklar konusunda taviz vermek istemiyorsunuz.

YAY BURCU : Bugün hasta olmamanıza rağmen bir sağlık kontrolünden geçebilirsiniz. Bunun için ideal bir gün. Son zamanlarda çok fazla enerji harcıyorsunuz ve vücudunuza daha iyi bakmanız gerekiyor. Bu konuda tembel olmayın. Güne iyi bir kahvaltıyla başlayın, yürüyüş yapın ve yepyeni bir günün tadını çıkarın! Ay burcunuzda ilerlerken romantik ve duygusal yönlerinizi ön plana çıkarıyor. Geçmiş bağlarınızı yeniden gözden geçirirken, hatalarınızı da düşünmelisiniz. İlişkilerinizde güvensiz oluşunuzdan dolayı, çevresel bağlarınızı zayıf tutmak istiyor ve yakınlarınızın görüşlerine göre; bencilce davranıyorsunuz. Kendinizi denetlemelisiniz.

OĞLAK BURCU : Bugün sizin için huzurlu bir gün. En iyisini yaptığınızdan emin olun, çünkü bu fırtına öncesi sessizlik olabilir. İşyerindeki arkadaşlarınızla bir tartışma yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda, bir değiş tokuş söz konusu olabilir. Bazı profesyonel bağlarınızı güçlendirmek için ideal zamandasınız. İçinizde fırtınalar koparken çevrenize gülücükler dağıtmanız sizi zorlayacaktır. Bugün bulunduğunuz duygularınızı kimseyle paylaşmak istemiyor ve çevrenizi içinizden yargılıyorsunuz.Eleştirici yönlerinizi denetlemek zorunda kalmaktan yorulabilirsiniz. İş şartlarınızı gözden geçirin ve esnemeye özen gösterin.

KOVA BURCU : Bugün çevrenizdeki insanlar hakkında düşünüyor, onları analiz ediyorsunuz. Bir şeyleri “görmeye” başlayacaksınız, kafanızdakiler netleşecek. Artık her açıdan incelemek, düşünmek ve yorumlamak zorunda kalmayacaksınız. Gün boyunca paylaştığınız teoriler başkaları tarafından tekrar tekrar onaylanacak. İçinizdeki coşkuyu paylaşmanız gereken bir gün. Arkadaşlarınızın farklı düşünceleri sayesinde, yeniden motive olacağınız konular peşindesiniz. Maddesel kaynaklarınızı gözden geçirin ve yeni iş teklifleri üzerinde düşünün. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, güçlü kişilerle tanışacağınızı gösteriyor. Aşk yaşantınızda hareket var.

BALIK BURCU : Bugün sizin için sakin, ferah ve rahat bir gün. İçinizdeki sıkıntı yavaş yavaş yok olacak. Olaylara daha olumlu bir bakış açısıyla yaklaşıyorsunuz. Bir zamanlar aşılmaz görünen sorunları şimdi neredeyse yardım almadan çözüyorsunuz. Bu şansı iyi değerlendirin! Bugün duygusal yapınızı zorlayacak kararlar alabilirsiniz. Üstün yetenekli kişilerle birlikte çalışmaktan hoşlandığınız gerçek. Fakat bu tarz kişilerin orijinal düşüncelerine de saygı göstermelisiniz. Sizin alışkanlıklarınıza bağlı oluşunuz, onlara ters gelebilir. Özgürlüğünüzün sınırlarını esneterek işlerinizi yönlendirmelisiniz.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder